INTERBIURO logoLobos Nieruchomości logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoGhelamco Poland logoEcophon Saint-Gobain logoALLCON INVESTMENT logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHexagon logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOmnitech Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoArchicom logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoWOMAK HOLDING logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDorbud S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPartner Capital Group logoSchüco International Polska logoCOTEX Office Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKwiaty dla biura logoCity Space logoNowy Styl Group logoCHB14 logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Skanska rozpocznie realizację kolejnego projektu we Wrocławiu

Spółka należąca do firmy Skanska – Linarite Company – wygrała przetarg dotyczący zakupu działki znajdującej się między ulicami św. Wita i św. Katarzyny we Wrocławiu. Według planów, powstanie na niej kolejna inwestycja biurowa.

Spółka należąca do firmy Skanska – Linarite Company – wygrała przetarg dotyczący zakupu działki o powierzchni 2,8 tys. mkw. znajdującej się między ulicami św. Wita i św. Katarzyny we Wrocławiu. Według planów, powstanie na niej kolejna inwestycja biurowa. Termin rozpoczęcia projektu nie jest jeszcze znany. Nasza oferta została wybrana w procesie przetargowym i dlatego w najbliższym czasie będziemy mogli rozpocząć prace projektowe nad inwestycją, która powstanie w tym miejscu. Jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o szczegółach i terminie rozpoczęcia budowy – tłumaczy Mariusz Krzak, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Nabycie działki między ulicami św. Wita i św. Katarzyny wpisuje się w strategię firmy Skanska. Jesteśmy obecni na wrocławskim rynku biurowym z kilkoma ważnymi dla miasta projektami i wciąż poszukujemy działek w najlepszych lokalizacjach, a taką niewątpliwie jest obszar ul. św. Katarzyny – mówi Mariusz Krzak, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Wrocław jest bardzo istotnym miastem z punktu widzenia działalności firmy w Polsce. Świadczy o tym to, iż na terenie miasta Skanska zrealizowała najwięcej inwestycji biurowych na rynkach regionalnych w kraju. Swoją konkurencyjność Wrocław buduje przede wszystkim w oparciu o innowacyjność i wykwalifikowany kapitał ludzki. To miasto otwarte na inwestycje, z ogromnym kapitałem w postaci kreatywnych i wykształconych mieszkańców. We Wrocławiu jest już 130 000 studentów i ta liczba rośnie z roku na rok. Nic więc dziwnego, że miasto jest drugim, zaraz po Krakowie, największym ośrodkiem dla firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Firmy dostrzegają potencjał miasta i chcą prowadzić tutaj biznes, a my dostarczamy im nowoczesne biura, w których mogą się rozwijać – podsumowuje dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Obecnie firma skupia się na realizacji projektu Green 2Day powstającego przy ul. Szczytnickiej 11. Zakończenie budowy tego projektu zaplanowano na IV kw. 2017 r.

Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra