Spectra Development logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoTétris Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLC Corp S.A. logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoGłówka Pracuje logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoSchüco International Polska logoNowy Styl Group logoCity Office logoOlivia Business Centre logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGTV Lighting logoPRO-INVEST S.A. logoTorus logoINTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoGhelamco Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Skanska rozpocznie realizację kolejnego projektu we Wrocławiu

Spółka należąca do firmy Skanska – Linarite Company – wygrała przetarg dotyczący zakupu działki znajdującej się między ulicami św. Wita i św. Katarzyny we Wrocławiu. Według planów, powstanie na niej kolejna inwestycja biurowa.

Spółka należąca do firmy Skanska – Linarite Company – wygrała przetarg dotyczący zakupu działki o powierzchni 2,8 tys. mkw. znajdującej się między ulicami św. Wita i św. Katarzyny we Wrocławiu. Według planów, powstanie na niej kolejna inwestycja biurowa. Termin rozpoczęcia projektu nie jest jeszcze znany. Nasza oferta została wybrana w procesie przetargowym i dlatego w najbliższym czasie będziemy mogli rozpocząć prace projektowe nad inwestycją, która powstanie w tym miejscu. Jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o szczegółach i terminie rozpoczęcia budowy – tłumaczy Mariusz Krzak, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Nabycie działki między ulicami św. Wita i św. Katarzyny wpisuje się w strategię firmy Skanska. Jesteśmy obecni na wrocławskim rynku biurowym z kilkoma ważnymi dla miasta projektami i wciąż poszukujemy działek w najlepszych lokalizacjach, a taką niewątpliwie jest obszar ul. św. Katarzyny – mówi Mariusz Krzak, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Wrocław jest bardzo istotnym miastem z punktu widzenia działalności firmy w Polsce. Świadczy o tym to, iż na terenie miasta Skanska zrealizowała najwięcej inwestycji biurowych na rynkach regionalnych w kraju. Swoją konkurencyjność Wrocław buduje przede wszystkim w oparciu o innowacyjność i wykwalifikowany kapitał ludzki. To miasto otwarte na inwestycje, z ogromnym kapitałem w postaci kreatywnych i wykształconych mieszkańców. We Wrocławiu jest już 130 000 studentów i ta liczba rośnie z roku na rok. Nic więc dziwnego, że miasto jest drugim, zaraz po Krakowie, największym ośrodkiem dla firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Firmy dostrzegają potencjał miasta i chcą prowadzić tutaj biznes, a my dostarczamy im nowoczesne biura, w których mogą się rozwijać – podsumowuje dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Obecnie firma skupia się na realizacji projektu Green 2Day powstającego przy ul. Szczytnickiej 11. Zakończenie budowy tego projektu zaplanowano na IV kw. 2017 r.

Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
mantra