Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGhelamco Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSawig Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoKart Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoHexagon logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBusiness House logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoNowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoCHB14 logoTriGranit Corporation logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTERBIURO logoSchüco International Polska logoCity Space logoWOMAK HOLDING logoOlivia Business Centre logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBREMA Sp. z.o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoEcho Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Już we wtorek rusza największe wydarzenie branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej

Będzie to największe wydarzenie dedykowane branży, gdzie w jednym miejscu będzie można zobaczyć ofertę ponad 170 producentów i dystrybutorów z kraju i z zagranicy.
Będzie to największe wydarzenie dedykowane branży, gdzie w jednym miejscu będzie można zobaczyć ofertę ponad 170 producentów i dystrybutorów z kraju i z zagranicy.
W najbliższy wtorek rozpoczną się Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016.

W najbliższy wtorek rozpoczną się Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016. Będzie to największe wydarzenie dedykowane branży, gdzie w jednym miejscu będzie można zobaczyć ofertę ponad 170 producentów i dystrybutorów z kraju i z zagranicy. Zaprezentują oni najnowsze produkty i rozwiązania techniczne przeznaczone dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

 

Wśród wydarzeń targowych warto wymienić:

  • Strefę instalatora – NOWOŚĆ TARGÓW 2016, pokazy, konkursy sprawnościowe dla branżystów, instalatorów systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia.
  • Arenę technologii – w tym roku zorganizowane zostaną dwie odrębne Areny.
  • Seminaria – m.in. najnowsze przepisy, normy, zalecenia i wytyczne projektowe z zakresu wentylacji, wentylacji pożarowej, klimatyzacji i chłodzenia, pomp ciepła, zmiany dyrektywy Ekoprojekt, zagadnienia dotyczące czynników chłodniczych.
  • Warsztaty chłodnicze – praktyczne informacje, ciekawe tematy, nowe czynniki syntetyczne, perspektywy ich wprowadzania na rynek, studia przypadku z ich zastosowań, zagadnienia certyfikacji.
  • Warsztaty projektanta – przykłady najciekawszych rozwiązań instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach oddanych do użytku w latach 2014-2015 i zgłoszonych do nagrody PASCAL 2016.
  • Akademię BIM – praktyczne warsztaty wiedzy o BIM i CAD. Wśród uczestników warsztatów rozlosowane będą szkolenia w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk AEC Design.
  • Konkurs na najciekawszy produkt – aż 64 nowości produktowych zgłoszonych do konkursu.

 

Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej jest największą specjalistyczną imprezą przeznaczoną dla branży, która połączona jest z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów. W targach uczestniczą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelni technicznych oraz przyszli inżynierowie. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia udział wzięło przeszło 4100 profesjonalistów z 18 krajów.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra