HAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcho Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCity Office logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOmnitech Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLobos Nieruchomości logoOlivia Business Centre logoCity Space logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCHB14 logoLC Corp S.A. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoOnyx Business Point logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

„Przestrzeń z widokiem” w SPEKTRUM Tower

SPEKTRUM Tower
SPEKTRUM Tower
Do 12 kwietnia br. można zwiedzać wystawę polskiej fotografii „Przestrzeń z widokiem” znajdującej się w lobby warszawskiego biurowca SPEKTRUM Tower.

Do 12 kwietnia br. można zwiedzać wystawę polskiej fotografii „Przestrzeń z widokiem” znajdującej się w lobby warszawskiego biurowca SPEKTRUM Tower. Zwiedzający będą mieli okazję do obejrzenia prac wybitnych rodzimych fotografów – Wojtka Wieteski, Ewy Axelrad i Kamila Zacharskiego.

 

Każdy, kto odwiedzi wystawę będzie mógł sam odczytać japońskie opowieści Wojtka Wieteski oraz prześledzić, jak wyglądają kadry czarno-białe, a także kolorowe, jak te z wąskim kadrem oraz te z szerokim. Z kolei prace Ewy Axelrad i Kamila Zacharskiego udowodnią, iż abstrakcyjne fotografie mogą kryć w sobie niezwykłe historie. Najnowsza wystawa fotografii w warszawskim biurowcu jest drugą odsłoną projektu „Przestrzeń z widokiem”. W ramach pierwszej zaprezentowano prace Doroty Buczkowskiej, Zofii Chomętowskiej, Magdaleny Karpińskiej, Kacpra Kowalskiego, Zuzy Krajewskiej, Wojtka Pustoły i Tomka Sikory. Część z fotografii pokazanych w I edycji na stałe zagościła w lobby budynku.

 

„Przestrzeń z widokiem” jest inicjatywą SPEKTRUM Tower oraz firmy Holon Consultants, której nowa siedziba znajduje się w biurowcu. Projekt ma na celu wykorzystanie możliwości, jakie dają powierzchnie biurowe na działania pro bono – m.in. promocję sztuki, dialogu między środowiskami biznesu i kultury. Projekt „Przestrzeń z widokiem” wspierany jest przez znane warszawskie galerie – Leica Gallery i BWA Warszawa.

 

Biurowiec Spektrum Tower położony jest przy ul. Twardej 18 w Warszawie. Jest to 122-metrowy budynek, w którym znajduje się łącznie ponad 28 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Obiekt przeszedł gruntowną modernizację obejmującą zmianę instalacji, lobby, aranżację zieleni czy dostosowanie do wymogów ekologicznego świadectwa. Najniższe piętra biurowca stanowi powierzchnia usługowo-handlowa, gdzie mieszczą się m.in. kantyna, klinika medyczna oraz strefa fitness. Co istotne z perspektywy najemców, w Spektrum Tower znajduje się również stacja Nextbike oraz strefa dla rowerzystów. Najemcy obiektu mogą także korzystać 314 miejsc parkingowych. Budynek znajduje się w portfolio nieruchomości funduszy Europa Funds. 
 

Napisz pierwszy komentarz
mantra