HAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCHB14 logoSpectra Development logoPRO-INVEST S.A. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoLobos Nieruchomości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDorbud S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoKwiaty dla biura logoUNIMOR Development S.A. logoPartner Capital Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoGTV Lighting logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Skanska Property Poland wchodzi na trójmiejski rynek

Rozpoczęcie działalności na trójmiejskim rynku, a także ekspansja poza centrum na terenie stolicy – to nowe kierunki w zakresie rozwoju Skanska Property Poland w ciągu najbliższych lat.

Rozpoczęcie działalności na trójmiejskim rynku, a także ekspansja poza centrum na terenie stolicy – to nowe kierunki w zakresie rozwoju Skanska Property Poland w ciągu najbliższych lat. Nasze sukcesy w miastach regionalnych, takich jak Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań i Katowice spowodowały, że podjęliśmy decyzję o realizacji projektu na trójmiejskim rynku. Kupiliśmy działkę w Gdańsku i wiążemy z tym miastem długofalowe plany. Podczas rozmów z naszymi klientami zauważamy też niesłabnące zainteresowanie lokalizacjami poza ścisłym centrum biznesowym w Warszawie. Dlatego jeszcze w tym roku planujemy uruchomienie pierwszego projektu w lokalizacji poza ścisłym CBD – mówi Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland.

 

Rozwój strategii biznesowej o nowe rynki związane jest także ze zmianami organizacyjnymi w spółce, które obejmują zatrudnienie nowego dyrektora ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków. Na tym stanowisku Arkadiusza Rudzkiego, który został dyrektorem zarządzającym spółki, zastąpi Ewelina Kałużna.

 

Dynamiczny rozwoju biznesu biurowego Skanska w kraju oraz konieczność większej specjalizacji na poszczególnych rynkach spowodowały, iż zespoły odpowiedzialne za projekty biurowe w Polsce został podzielone na trzy regiony –  rynek północny, obejmujący Łódź, Poznań i Trójmiasto, rynek warszawski, a także region południowy, w skład którego wchodzą Kraków, Wrocław i Katowice. Do potrzeb regionów dostosowany będzie również zespół ds. wynajmu.

 

Dzięki rozszerzeniu struktury organizacyjnej Skanska Property Poland postawimy na większą specjalizację zespołu leasingu, co pozwoli nam być jeszcze bliżej klientów i budować z nimi oraz utrzymywać długoterminowe relacje – mówi Arkadiusz Rudzki.

 

Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra