INTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoRIS Kotes logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Skanska Property Poland wchodzi na trójmiejski rynek

Rozpoczęcie działalności na trójmiejskim rynku, a także ekspansja poza centrum na terenie stolicy – to nowe kierunki w zakresie rozwoju Skanska Property Poland w ciągu najbliższych lat.

Rozpoczęcie działalności na trójmiejskim rynku, a także ekspansja poza centrum na terenie stolicy – to nowe kierunki w zakresie rozwoju Skanska Property Poland w ciągu najbliższych lat. Nasze sukcesy w miastach regionalnych, takich jak Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań i Katowice spowodowały, że podjęliśmy decyzję o realizacji projektu na trójmiejskim rynku. Kupiliśmy działkę w Gdańsku i wiążemy z tym miastem długofalowe plany. Podczas rozmów z naszymi klientami zauważamy też niesłabnące zainteresowanie lokalizacjami poza ścisłym centrum biznesowym w Warszawie. Dlatego jeszcze w tym roku planujemy uruchomienie pierwszego projektu w lokalizacji poza ścisłym CBD – mówi Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland.

 

Rozwój strategii biznesowej o nowe rynki związane jest także ze zmianami organizacyjnymi w spółce, które obejmują zatrudnienie nowego dyrektora ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków. Na tym stanowisku Arkadiusza Rudzkiego, który został dyrektorem zarządzającym spółki, zastąpi Ewelina Kałużna.

 

Dynamiczny rozwoju biznesu biurowego Skanska w kraju oraz konieczność większej specjalizacji na poszczególnych rynkach spowodowały, iż zespoły odpowiedzialne za projekty biurowe w Polsce został podzielone na trzy regiony –  rynek północny, obejmujący Łódź, Poznań i Trójmiasto, rynek warszawski, a także region południowy, w skład którego wchodzą Kraków, Wrocław i Katowice. Do potrzeb regionów dostosowany będzie również zespół ds. wynajmu.

 

Dzięki rozszerzeniu struktury organizacyjnej Skanska Property Poland postawimy na większą specjalizację zespołu leasingu, co pozwoli nam być jeszcze bliżej klientów i budować z nimi oraz utrzymywać długoterminowe relacje – mówi Arkadiusz Rudzki.

 


0.0
Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra