LC Corp S.A. logoDorbud S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoAgrobex Sp. z o.o. logoCHB14 logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoCity Space logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoKwiaty dla biura logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLobos Nieruchomości logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoPartner Capital Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOnyx Business Point logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoBusiness House logoPRO-INVEST S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Echo Investment z kredytem na niemal 600 mln zł

A4 Business Park
A4 Business Park
Banki Berlin Hyp AG i ING Bank Śląski SA udzieliły Echo Investment kredytu inwestycyjnego w wysokości niemal 600 mln zł. Uzyskane w ten sposób środki firma przeznaczy na refinansowanie 4 inwestycji biurowych.

Banki Berlin Hyp AG i ING Bank Śląski SA udzieliły Echo Investment kredytu inwestycyjnego w wysokości niemal 600 mln zł. Uzyskane w ten sposób środki firma przeznaczy na refinansowanie 4 inwestycji biurowych – Malta Office Park, Park Rozwoju, West Gate i A4 Business Park. Warto dodać, iż jest to jedna z największych umów kredytowych zawartych przez spółkę w jej historii. To również kolejny krok związany z realizacją naszej strategii grupowania podobnych projektów i wspólnego ich refinansowania. Takie rozwiązanie w istotny sposób zmniejsza koszty bieżącej obsługi na tych projektach. Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że do grupy dotychczasowych partnerów finansujących dołączyły tak renomowane instytucje jak BerlinHyp AG oraz ING Bank Śląski SA. To pierwsza okazja do współpracy z Berlin Hyp, z ING Bank Śląski mieliśmy już przyjemność pracować jakiś czas temu, a tę umowę traktujemy jako „nowe otwarcie” przy naszej współpracy – mówi Grzegorz Iwański, dyrektor Działu Finansowania Echo Investment.

Doceniamy duże doświadczenie firmy Echo Investment w obszarze nieruchomości, dlatego jesteśmy dumni z tego, że rozpoczynamy współpracę z tak renomowanym partnerem. Transakcja, którą zawarliśmy odzwierciedla ogromną wiarę Berlin Hyp w polski rynek i wzmacnia obecność banku w Polsce – komentuje Gero Bergmann, członek zarządu w Berlin Hyp.

Echo Investment od wielu lat udowadnia, że jest jedynym z najlepszych deweloperów w Polsce, budującym zrównoważone aktywa nieruchomościowe. Obecnie spółka rozwija swoją strategię w strukturach grupy Griffin Real Estate – Oaktree – PIMCO. Cieszymy się, że firma Echo doceniła zestaw umiejętności i standardy banku ING i wybrała nas oraz Berlin Hyp do sfinansowania tej transakcji. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać przyszłe sukcesy Echo Investment – komentuje Włodek Skonieczny, zarządzający Departamentem Finansowania Nieruchomości Komercyjnych w ING.
 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra