Kwiaty dla biura logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoRIS Kotes logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Echo Investment z kredytem na niemal 600 mln zł

A4 Business Park
A4 Business Park
Banki Berlin Hyp AG i ING Bank Śląski SA udzieliły Echo Investment kredytu inwestycyjnego w wysokości niemal 600 mln zł. Uzyskane w ten sposób środki firma przeznaczy na refinansowanie 4 inwestycji biurowych.

Banki Berlin Hyp AG i ING Bank Śląski SA udzieliły Echo Investment kredytu inwestycyjnego w wysokości niemal 600 mln zł. Uzyskane w ten sposób środki firma przeznaczy na refinansowanie 4 inwestycji biurowych – Malta Office Park, Park Rozwoju, West Gate i A4 Business Park. Warto dodać, iż jest to jedna z największych umów kredytowych zawartych przez spółkę w jej historii. To również kolejny krok związany z realizacją naszej strategii grupowania podobnych projektów i wspólnego ich refinansowania. Takie rozwiązanie w istotny sposób zmniejsza koszty bieżącej obsługi na tych projektach. Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że do grupy dotychczasowych partnerów finansujących dołączyły tak renomowane instytucje jak BerlinHyp AG oraz ING Bank Śląski SA. To pierwsza okazja do współpracy z Berlin Hyp, z ING Bank Śląski mieliśmy już przyjemność pracować jakiś czas temu, a tę umowę traktujemy jako „nowe otwarcie” przy naszej współpracy – mówi Grzegorz Iwański, dyrektor Działu Finansowania Echo Investment.

Doceniamy duże doświadczenie firmy Echo Investment w obszarze nieruchomości, dlatego jesteśmy dumni z tego, że rozpoczynamy współpracę z tak renomowanym partnerem. Transakcja, którą zawarliśmy odzwierciedla ogromną wiarę Berlin Hyp w polski rynek i wzmacnia obecność banku w Polsce – komentuje Gero Bergmann, członek zarządu w Berlin Hyp.

Echo Investment od wielu lat udowadnia, że jest jedynym z najlepszych deweloperów w Polsce, budującym zrównoważone aktywa nieruchomościowe. Obecnie spółka rozwija swoją strategię w strukturach grupy Griffin Real Estate – Oaktree – PIMCO. Cieszymy się, że firma Echo doceniła zestaw umiejętności i standardy banku ING i wybrała nas oraz Berlin Hyp do sfinansowania tej transakcji. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać przyszłe sukcesy Echo Investment – komentuje Włodek Skonieczny, zarządzający Departamentem Finansowania Nieruchomości Komercyjnych w ING.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra