GTV Lighting logoForbo Flooring Systems Polska logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoRIS Kotes logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Kameralny budynek Clubhouse wyrośnie we Wrocławiu

Clubhouse
Clubhouse
Nowa inwestycja wrocławskiego dewelopera działającego na rynku mieszkaniowym oraz komercyjnym – firmy Archicom – powstanie przy al. Hallera.

Nowa inwestycja wrocławskiego dewelopera działającego na rynku mieszkaniowym oraz komercyjnym – firmy Archicom – powstanie przy al. Hallera. Clubhouse to przede wszystkim dobry, rozpoznawalny adres na mapie Wrocławia i jednocześnie wyróżniająca się architektura wkomponowana w typową wrocławską zabudowę na pograniczu Krzyków i Borka. Liczymy na duże zainteresowanie klientów przede wszystkim ze względu na dobrą lokalizację inwestycji, a także doskonałą ekspozycję budynku od strony al. Hallera – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Grupy Archicom.

 

3-kondygnacyjny obiekt biurowo-usługowy o powierzchni ok. 2000 mkw. znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla apartamentowego Ogrody Hallera. Budynek zaoferuje lokale usługowe na parterze oraz biurowe na piętrach przeznaczone na sprzedaż – o metrażu od ok. 100 mkw. do 500 mkw. Deweloper nie wyklucza również możliwości sprzedaży budynku w całości jednemu inwestorowi. 

 

Obiekt zaprojektowano na potrzeby ok. 100-120 pracowników. Na terenie projektu zamontowane zostaną stojaki na rowery. Ponadto dla klientów i pracowników przewidziano 38 miejsc parkingowych. Bazując na dotychczasowych doświadczeniach chcieliśmy stworzyć komfortowe warunki dla przyszłych inwestorów. Nowy obiekt stwarza interesujące perspektywy zarówno dla większych firm, jak i mniejszych usługodawców. Dogodne sposoby dojazdu do nieruchomości oraz łatwa w aranżacji przestrzeń biurowa sprawia, że inwestycja Archicomu to dobry wybór zarówno dla doświadczonych przedsiębiorców jak i dla start-upów – mówi Tomasz Sujak.

 

Użytkownicy będą mogli zająć zakupione lokale w budynku w połowie 2018 r. Generalnym wykonawcą obiektu będzie wchodząca w skład Grupy Archicom spółka Archicom sp. z o.o. Realizacja Inwestycji sp. k.

 

Grupa Archicom działa na rynku od blisko 30 lat. Wybudowała już ponad 150 obiektów, w tym budynki mieszkalne, hotele i biurowce. Obecnie Grupa realizuje obiekty mieszkaniowe z lokalami usługowymi oraz wieloetapowe centra biznesu, takie jak West Forum. Na terenie stolicy Dolnego Śląska deweloper zrealizował dotychczas 6 inwestycji stanowiących ok. 9 proc. nowoczesnej powierzchni biurowej miasta.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra