City Space logoKwiaty dla biura logoRIS Kotes logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoGTV Lighting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoBusiness House logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoTorus logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Boston Scientific najemcą w Q22

Q22
Q22
Kolejna firma wprowadza się do biurowca Q22. Tym razem jest to Boston Scientific Corporation.

W Q22 Boston Scientific zajmie 2000 mkw. powierzchni biurowej. Z radością witamy w Q22 tak innowacyjną firmę, jak Boston Scientific – powiedział Michał Żelski, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Boston Scientific Corporation łączy przeprowadzkę do Q22 z rozwojem swojej działalności w Polsce. Jest to amerykańska firma projektująca i produkująca aparaturę medyczną, którą wykorzystuje się w medycynie interwencyjnej. Dotychczas polski oddział firmy zajmował się jedynie sprzedażą hurtową aparatury medycznej. Teraz zamierza poszerzyć działalność i otworzyć centrum szkoleniowe.

 

Boston Scientific jest firmą odnoszącą sukcesy w dziedzinie inżynierii biomedycznej. Zajmuje się ona opracowywaniem technologii dla minimalnie inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Boston Scientific zatrudnia ponad 25 tys. osób w 26 swoich siedzibach. Każdego roku na badania nad nowymi technologiami przeznaczają oni 25 miliardów dolarów.

 

Poziom wynajmu Q22 to niemal 70 proc. dostępnej powierzchni biurowej. Biurowiec realizowany jest w biznesowym centrum Warszawy. Swoim najemcom Q22 oferuje 50 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt posiada certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent. Uzyskał go z wynikiem 79,1 proc. i jest to jeden z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce. Projekt Q22 przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra