COTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoCHB14 logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoGłówka Pracuje logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSpectra Development logoEcho Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Office logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTorus logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Boston Scientific najemcą w Q22

Q22
Q22
Kolejna firma wprowadza się do biurowca Q22. Tym razem jest to Boston Scientific Corporation.

W Q22 Boston Scientific zajmie 2000 mkw. powierzchni biurowej. Z radością witamy w Q22 tak innowacyjną firmę, jak Boston Scientific – powiedział Michał Żelski, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Boston Scientific Corporation łączy przeprowadzkę do Q22 z rozwojem swojej działalności w Polsce. Jest to amerykańska firma projektująca i produkująca aparaturę medyczną, którą wykorzystuje się w medycynie interwencyjnej. Dotychczas polski oddział firmy zajmował się jedynie sprzedażą hurtową aparatury medycznej. Teraz zamierza poszerzyć działalność i otworzyć centrum szkoleniowe.

 

Boston Scientific jest firmą odnoszącą sukcesy w dziedzinie inżynierii biomedycznej. Zajmuje się ona opracowywaniem technologii dla minimalnie inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Boston Scientific zatrudnia ponad 25 tys. osób w 26 swoich siedzibach. Każdego roku na badania nad nowymi technologiami przeznaczają oni 25 miliardów dolarów.

 

Poziom wynajmu Q22 to niemal 70 proc. dostępnej powierzchni biurowej. Biurowiec realizowany jest w biznesowym centrum Warszawy. Swoim najemcom Q22 oferuje 50 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt posiada certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent. Uzyskał go z wynikiem 79,1 proc. i jest to jeden z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce. Projekt Q22 przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra