INTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoEcho Investment logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoVantage Development S.A. logoCity Space logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGTV Lighting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Boston Scientific najemcą w Q22

Q22
Q22
Kolejna firma wprowadza się do biurowca Q22. Tym razem jest to Boston Scientific Corporation.

W Q22 Boston Scientific zajmie 2000 mkw. powierzchni biurowej. Z radością witamy w Q22 tak innowacyjną firmę, jak Boston Scientific – powiedział Michał Żelski, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Boston Scientific Corporation łączy przeprowadzkę do Q22 z rozwojem swojej działalności w Polsce. Jest to amerykańska firma projektująca i produkująca aparaturę medyczną, którą wykorzystuje się w medycynie interwencyjnej. Dotychczas polski oddział firmy zajmował się jedynie sprzedażą hurtową aparatury medycznej. Teraz zamierza poszerzyć działalność i otworzyć centrum szkoleniowe.

 

Boston Scientific jest firmą odnoszącą sukcesy w dziedzinie inżynierii biomedycznej. Zajmuje się ona opracowywaniem technologii dla minimalnie inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Boston Scientific zatrudnia ponad 25 tys. osób w 26 swoich siedzibach. Każdego roku na badania nad nowymi technologiami przeznaczają oni 25 miliardów dolarów.

 

Poziom wynajmu Q22 to niemal 70 proc. dostępnej powierzchni biurowej. Biurowiec realizowany jest w biznesowym centrum Warszawy. Swoim najemcom Q22 oferuje 50 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt posiada certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent. Uzyskał go z wynikiem 79,1 proc. i jest to jeden z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce. Projekt Q22 przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra