Sawig Invest Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoWOMAK HOLDING logoPRO-INVEST S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGhelamco Poland logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoBREMA Sp. z.o.o. logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoTorus logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoLobos Nieruchomości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoHexagon logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Boston Scientific najemcą w Q22

Q22
Q22
Kolejna firma wprowadza się do biurowca Q22. Tym razem jest to Boston Scientific Corporation.

W Q22 Boston Scientific zajmie 2000 mkw. powierzchni biurowej. Z radością witamy w Q22 tak innowacyjną firmę, jak Boston Scientific – powiedział Michał Żelski, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Boston Scientific Corporation łączy przeprowadzkę do Q22 z rozwojem swojej działalności w Polsce. Jest to amerykańska firma projektująca i produkująca aparaturę medyczną, którą wykorzystuje się w medycynie interwencyjnej. Dotychczas polski oddział firmy zajmował się jedynie sprzedażą hurtową aparatury medycznej. Teraz zamierza poszerzyć działalność i otworzyć centrum szkoleniowe.

 

Boston Scientific jest firmą odnoszącą sukcesy w dziedzinie inżynierii biomedycznej. Zajmuje się ona opracowywaniem technologii dla minimalnie inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Boston Scientific zatrudnia ponad 25 tys. osób w 26 swoich siedzibach. Każdego roku na badania nad nowymi technologiami przeznaczają oni 25 miliardów dolarów.

 

Poziom wynajmu Q22 to niemal 70 proc. dostępnej powierzchni biurowej. Biurowiec realizowany jest w biznesowym centrum Warszawy. Swoim najemcom Q22 oferuje 50 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt posiada certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent. Uzyskał go z wynikiem 79,1 proc. i jest to jeden z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce. Projekt Q22 przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra