Kart Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPRO-INVEST S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTorus logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcho Investment logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoNowy Styl Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoBusiness House logoCity Space logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoSchüco International Polska logoGhelamco Poland logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

IT Future Expo coraz bliżej!

Już 8 września na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie rozpoczną się IT Future Expo. Będzie to IV edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym oraz wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT.

IT Future Expo to największe w Polsce targi informatyczne, podczas których można zapoznać się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami informatycznymi na świecie oraz zaczerpnąć informacji o produktach prezentowanych przez ponad 100 firm. W wydarzeniu udział wezmą liderzy rynku informatycznego, a gościem specjalnym będzie Łukasz Jakóbiak, który poprowadzi wykład motywacyjny „Znajdź Siłę”. IT Future Expo stanowić będzie przestrzeń networkingową, jak również platformę wymiany doświadcze i nawiązywania relacji biznesowych.

 

Targom towarzyszyć będzie Gala - IT FUTURE AWARDS, podczas której Kapituła i internauci wyłonią Laureatów Konkursu Liderzy IT 2016. W czasie targów odbędzie się także konferencja IT FUTURE CONGRESS. Imprezą towarzyszącą wydarzenia są informatyczne targi pracy. W wydzielonej strefie odbędzie się IT CAREER SUMMIT wraz z równolegle trwającą konferencją - TWOJA KARIERA W IT. Program imprezy przewiduje także bezpłatne warsztaty Scrum Droid, dostep do strefy 3D oraz strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Do bezpłatnego udziału można zgłaszać się na stronie: www.itfuture.pl. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zachęcamy do rejestracji.

 

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra