Fabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoRIS Kotes logoPodium Investment logoGTV Lighting logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoVantage Development S.A. logoCity Space logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

IT Future Expo coraz bliżej!

Już 8 września na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie rozpoczną się IT Future Expo. Będzie to IV edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym oraz wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT.

IT Future Expo to największe w Polsce targi informatyczne, podczas których można zapoznać się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami informatycznymi na świecie oraz zaczerpnąć informacji o produktach prezentowanych przez ponad 100 firm. W wydarzeniu udział wezmą liderzy rynku informatycznego, a gościem specjalnym będzie Łukasz Jakóbiak, który poprowadzi wykład motywacyjny „Znajdź Siłę”. IT Future Expo stanowić będzie przestrzeń networkingową, jak również platformę wymiany doświadcze i nawiązywania relacji biznesowych.

 

Targom towarzyszyć będzie Gala - IT FUTURE AWARDS, podczas której Kapituła i internauci wyłonią Laureatów Konkursu Liderzy IT 2016. W czasie targów odbędzie się także konferencja IT FUTURE CONGRESS. Imprezą towarzyszącą wydarzenia są informatyczne targi pracy. W wydzielonej strefie odbędzie się IT CAREER SUMMIT wraz z równolegle trwającą konferencją - TWOJA KARIERA W IT. Program imprezy przewiduje także bezpłatne warsztaty Scrum Droid, dostep do strefy 3D oraz strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Do bezpłatnego udziału można zgłaszać się na stronie: www.itfuture.pl. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zachęcamy do rejestracji.

 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra