Echo Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBREMA Sp. z.o.o. logoALLCON INVESTMENT logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHexagon logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPRO-INVEST S.A. logoKart Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoPorto Office B Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTriGranit Corporation logoSchüco International Polska logoCHB14 logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoPartner Capital Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLobos Nieruchomości logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAluprof S.A. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Adgar powiększa przestrzeń Centrum Szkoleniowego

Nowe sale szkoleniowe w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota.
Firma Adgar Poland otworzyła swoje największe Centrum Szkoleniowe na Ochocie. Do dyspozycji klientów przeznaczonych jest aż 20 komfortowych i w pełni wyposażonych pomieszczeń szkoleniowych.

Po otwarciu 15-stu nowych sal, Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota zajmuje 2000 mkw. powierzchni, w której można pomieścić łącznie 880 osób. Na poziomie -1 o powierzchni wynoszącej 450 mkw., znajdują się 4 pomieszczenia szkoleniowe, w tym niestandardowy Chill Room oraz własna powierzchnia cateringowa. 

 

Największa sala Centrum przeznaczona jest dla 150 osób. System modułowy pozwala na swobodę w zarządzaniu przestrzenią i daje możliwość podziału powierzchni. W ofercie Adgar Conference Group znajdują się też ośmio-osobowe powierzchnie szkoleniowe, tzw. Board Room´y. Za wyposażenie wszystkich wnętrz odpowiedzialna jest firma Kinnarps.

 

Centrum swoją ofertę powiększa o dodatkowe rozwiązania, takie jak: wideo- i telekonferencje, transmisje online czy dodatkowe specjalne oświetlenie. Firma Adgar Conference Group od początku swojej działalności obserwuje stały wzrost zapotrzebowania na sale szkoleniowe i konferencyjne w stolicy. Od 2014 r. w spotkaniach zorganizowanych w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota wzięło udział niemal 64 tys. osób. 

 

Z roku na rok widzimy stale zwiększające się zainteresowanie naszymi salami szkoleniowymi. Cieszymy się, że znaczna większość klientów regularnie korzysta z naszych usług – aż 63 proc. firm, które zdecydowały się na organizację szkolenia w naszym obiektach konferencyjno-szkoleniowych w 2016 r. to nasi stali klienci. Dla porównania, w 2015 r. stanowili oni ok. 51 proc. spośród wszystkich firm organizujących szkolenia. Widoczne zainteresowanie powierzchniami przeznaczonymi na szkolenia oraz rosnąca liczba lojalnych klientów spowodowały, że wdrożyliśmy nowe rozwiązania, ale przede wszystkim był to impuls do powiększenia powierzchni szkoleniowych – mówi Monika Kaczmarczyk, Adgar Conference Group Director. 

 

Tagi: Adgar Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra