Nowy Styl Group logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoRIS Kotes logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Adgar powiększa przestrzeń Centrum Szkoleniowego

Nowe sale szkoleniowe w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota.
Firma Adgar Poland otworzyła swoje największe Centrum Szkoleniowe na Ochocie. Do dyspozycji klientów przeznaczonych jest aż 20 komfortowych i w pełni wyposażonych pomieszczeń szkoleniowych.

Po otwarciu 15-stu nowych sal, Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota zajmuje 2000 mkw. powierzchni, w której można pomieścić łącznie 880 osób. Na poziomie -1 o powierzchni wynoszącej 450 mkw., znajdują się 4 pomieszczenia szkoleniowe, w tym niestandardowy Chill Room oraz własna powierzchnia cateringowa. 

 

Największa sala Centrum przeznaczona jest dla 150 osób. System modułowy pozwala na swobodę w zarządzaniu przestrzenią i daje możliwość podziału powierzchni. W ofercie Adgar Conference Group znajdują się też ośmio-osobowe powierzchnie szkoleniowe, tzw. Board Room´y. Za wyposażenie wszystkich wnętrz odpowiedzialna jest firma Kinnarps.

 

Centrum swoją ofertę powiększa o dodatkowe rozwiązania, takie jak: wideo- i telekonferencje, transmisje online czy dodatkowe specjalne oświetlenie. Firma Adgar Conference Group od początku swojej działalności obserwuje stały wzrost zapotrzebowania na sale szkoleniowe i konferencyjne w stolicy. Od 2014 r. w spotkaniach zorganizowanych w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota wzięło udział niemal 64 tys. osób. 

 

Z roku na rok widzimy stale zwiększające się zainteresowanie naszymi salami szkoleniowymi. Cieszymy się, że znaczna większość klientów regularnie korzysta z naszych usług – aż 63 proc. firm, które zdecydowały się na organizację szkolenia w naszym obiektach konferencyjno-szkoleniowych w 2016 r. to nasi stali klienci. Dla porównania, w 2015 r. stanowili oni ok. 51 proc. spośród wszystkich firm organizujących szkolenia. Widoczne zainteresowanie powierzchniami przeznaczonymi na szkolenia oraz rosnąca liczba lojalnych klientów spowodowały, że wdrożyliśmy nowe rozwiązania, ale przede wszystkim był to impuls do powiększenia powierzchni szkoleniowych – mówi Monika Kaczmarczyk, Adgar Conference Group Director. 

 


0.0
Tagi: Adgar Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra