Interbiuro - duży

Uroczyste otwarcie biurowca po rewitalizacji

|
Wnętrze biurowca przy ul. Wadowickiej w Krakowie (fot. Krzysztof Kamiński)
Uroczystość otwarcia biurowca po rewitalizacji (fot. Krzysztof Kamiński)
Krakowski biurowiec, należący do Revetas Capital, przy ul. Wadowickiej 6 przeszedł kompleksową modernizację i został uroczyście otwarty. Podczas gali podsumowującej zrealizowane inwestycje zorganizowana została akcja charytatywna na rzecz budowy Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.

Pomyślne zakończenie projektu to powód do dumy i świętowania sukcesu dla wszystkich uczestników zaangażowanych w proces inwestycyjny. To także okazja, aby wesprzeć inne inicjatywy związane z budownictwem. Tym bardziej, że wspieranie inwestycji budowlanych jest jednym z kluczowych elementów misji naszej działalności. Taką szczególną inicjatywą jest budowa ośrodka dla nieuleczalnie chorych dzieci realizowana obecnie przez Łódzkie Hospicjum dla Dzieci, z którym od lat jesteśmy zaprzyjaźnieni. Stąd pomysł, aby podczas uroczystej Gali otwarcia biurowca po rewitalizacji przy ul. Wadowickiej 6 w Krakowie, którego przebudowę mieliśmy przyjemność nadzorować, zorganizować akcję charytatywną na rzecz ww. Hospicjum – powiedział Paweł Gossa z INVESTCOVER S.C.

 

Niezwykła jest sama historia obiektu, który przed laty, będąc siedzibą najstarszej polskiej drukarni im. W.L.Anczyca, pełnił funkcję zakładu przemysłowego. Z początkiem XXI w. został zaadaptowany na obiekt biurowy. Podążając za duchem czasu, a także wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom najemców, obecny właściciel – firma Revetas Capital – podjął decyzję o kompleksowej modernizacji obiektu, tak aby stworzyć nowoczesny i przyjazny użytkownikom kompleks biurowy. 

Inwestycje miały bardzo szeroki zakres i pochłonęły 6,5 mln euro. Ich głównym celem była poprawa jakości i bezpieczeństwa infrastruktury oraz standardu technicznego obiektu, a także zwiększenie funkcjonalności i komfortu użytkowników. 

 

Unikatowa w sektorze biurowym przestrzeń spotkań i relaksu 

 

Na szczególną uwagę zasługuje unikatowa w sektorze biurowców przestrzeń atrium, która została zaprojektowana i wykreowana z myślą o komforcie oraz powiększeniu strefy wypoczynku. Obejmuje ona nowoczesny kompleks food-court, w skład którego wchodzą m.in 4 restauracje oferujące kuchnie z różnorodnych zakątków świata. Miejsce to zostało idealnie przystosowane do codziennych, nieformalnych spotkań. Można tam nie tylko dobrze zjeść, ale również znakomicie się zrelaksować. 

 

Przestronne atrium, wykończone i umeblowane w wysokim standardzie, zostało wyposażone w system audio-video nowej generacji, projektor, ekran panoramiczny i bezpłatne Wi-Fi. Możliwość swobodnej aranżacji powierzchni sprawia, że przestrzeń ta zyskała nową funkcjonalność i jest idealnym miejscem do organizacji dużych uroczystości, w tym również o charakterze biznesowym. To właśnie tu 27 października br. odbyła się uroczysta gala otwarcia biurowca po rewitalizacji.

 

Podsumowanie rewitalizacji biurowca przy Wadowickiej 6

 

  • 1
  • 2

0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz