BC INVESTMENTS sp z o.o. logoPartner Capital Group logoPRO-INVEST S.A. logoDorbud S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHexagon logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoALLCON INVESTMENT logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKwiaty dla biura logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCHB14 logoKart Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoBusiness House logoEcophon Saint-Gobain logoEcho Investment logoWOMAK HOLDING logoLobos Nieruchomości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoSawig Invest Group logoAluprof S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoArchicom logoSchüco International Polska logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGhelamco Poland logoFYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Tytuł Rising Star of the Year 2016 dla Walter Herz

Firma Walter Herz zdobyła nagrodę Rising Star of the Year 2016 w konkursie CIJ Awards
Firma Walter Herz zdobyła nagrodę Rising Star of the Year 2016 w konkursie CIJ Awards
Firma doradcza Walter Herz zdobyła nagrodę Rising Star of the Year 2016 w konkursie CIJ Awards. Wydarzenie to organizowane jest przez Construction & Investment Journal, jeden z najbardziej znanych magazynów poświęconych branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nagroda została wręczona podczas 15. uroczystej Gali, która odbyła się 9. listopada br. w Warszawie. Miejsce w gronie zwycięzców konkursu CIJ Award  to dla nas duże wyróżnienie. Jesteśmy dumni ze zdobycia tak prestiżowej nagrody w branży. Jury dostrzegło tempo rozwoju naszej firmy oraz jakość i skalę świadczonych usług. Dążymy do zwiększenia zasięgu działań i zapewnienia doradztwa na najwyższym poziomie. W tym roku nasze wysiłki zostały docenione, za co chcemy podziękować przede wszystkim naszym klientom i partnerom w biznesie – powiedział Bartłomiej Zagrodnik, prezes zarządu Walter Herz.

 

Walter Herz zajmuje się wspieraniem firm w procesie komercjalizacji i wynajmu oraz administrowania nieruchomościami. Eksperci firmy doradzają także w zakresie inwestowania i zarządzania projektami. Jest to jedna z wiodących na polskim rynku agencji doradczych w dziedzinie nieruchomości komercyjnych. 

 

Polska edycja konkursu CIJ Awards organizowana jest od 2002 r. Nagrody przyznawane są w wielu kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości. Nagradzane są nie tylko firmy i  inwestycje, ale także zespoły, projekty, nowatorskie koncepcje i rozwiązania w branży. Zwycięzców konkursu wybiera grono niezależnych ekspertów, działających w różnych obszarach sektora nieruchomości w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. 

 

Na Gali CIJ Awards spotyka się duża grupa firm wiodących na rynku nieruchomości. Konkurs CIJ Awards organizowany jest także w ośmiu innych krajach, m.in. w Czechach, Rumunii, Serbii, Grecji, na Węgrzech oraz w USA.

 

Tagi: Walter Herz
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra