Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGTV Lighting logoLC Corp S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcho Investment logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoEURO STYL Spółka Akcyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Tytuł Rising Star of the Year 2016 dla Walter Herz

Firma Walter Herz zdobyła nagrodę Rising Star of the Year 2016 w konkursie CIJ Awards
Firma Walter Herz zdobyła nagrodę Rising Star of the Year 2016 w konkursie CIJ Awards
Firma doradcza Walter Herz zdobyła nagrodę Rising Star of the Year 2016 w konkursie CIJ Awards. Wydarzenie to organizowane jest przez Construction & Investment Journal, jeden z najbardziej znanych magazynów poświęconych branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nagroda została wręczona podczas 15. uroczystej Gali, która odbyła się 9. listopada br. w Warszawie. Miejsce w gronie zwycięzców konkursu CIJ Award  to dla nas duże wyróżnienie. Jesteśmy dumni ze zdobycia tak prestiżowej nagrody w branży. Jury dostrzegło tempo rozwoju naszej firmy oraz jakość i skalę świadczonych usług. Dążymy do zwiększenia zasięgu działań i zapewnienia doradztwa na najwyższym poziomie. W tym roku nasze wysiłki zostały docenione, za co chcemy podziękować przede wszystkim naszym klientom i partnerom w biznesie – powiedział Bartłomiej Zagrodnik, prezes zarządu Walter Herz.

 

Walter Herz zajmuje się wspieraniem firm w procesie komercjalizacji i wynajmu oraz administrowania nieruchomościami. Eksperci firmy doradzają także w zakresie inwestowania i zarządzania projektami. Jest to jedna z wiodących na polskim rynku agencji doradczych w dziedzinie nieruchomości komercyjnych. 

 

Polska edycja konkursu CIJ Awards organizowana jest od 2002 r. Nagrody przyznawane są w wielu kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości. Nagradzane są nie tylko firmy i  inwestycje, ale także zespoły, projekty, nowatorskie koncepcje i rozwiązania w branży. Zwycięzców konkursu wybiera grono niezależnych ekspertów, działających w różnych obszarach sektora nieruchomości w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. 

 

Na Gali CIJ Awards spotyka się duża grupa firm wiodących na rynku nieruchomości. Konkurs CIJ Awards organizowany jest także w ośmiu innych krajach, m.in. w Czechach, Rumunii, Serbii, Grecji, na Węgrzech oraz w USA.

 


0.0
Tagi: Walter Herz
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra