Onyx Business Point logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoDorbud S.A. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoPartner Capital Group logoPRO-INVEST S.A. logoCHB14 logoGhelamco Poland logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Space logoSchüco International Polska logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Tytuł Rising Star of the Year 2016 dla Walter Herz

Firma Walter Herz zdobyła nagrodę Rising Star of the Year 2016 w konkursie CIJ Awards
Firma Walter Herz zdobyła nagrodę Rising Star of the Year 2016 w konkursie CIJ Awards
Firma doradcza Walter Herz zdobyła nagrodę Rising Star of the Year 2016 w konkursie CIJ Awards. Wydarzenie to organizowane jest przez Construction & Investment Journal, jeden z najbardziej znanych magazynów poświęconych branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nagroda została wręczona podczas 15. uroczystej Gali, która odbyła się 9. listopada br. w Warszawie. Miejsce w gronie zwycięzców konkursu CIJ Award  to dla nas duże wyróżnienie. Jesteśmy dumni ze zdobycia tak prestiżowej nagrody w branży. Jury dostrzegło tempo rozwoju naszej firmy oraz jakość i skalę świadczonych usług. Dążymy do zwiększenia zasięgu działań i zapewnienia doradztwa na najwyższym poziomie. W tym roku nasze wysiłki zostały docenione, za co chcemy podziękować przede wszystkim naszym klientom i partnerom w biznesie – powiedział Bartłomiej Zagrodnik, prezes zarządu Walter Herz.

 

Walter Herz zajmuje się wspieraniem firm w procesie komercjalizacji i wynajmu oraz administrowania nieruchomościami. Eksperci firmy doradzają także w zakresie inwestowania i zarządzania projektami. Jest to jedna z wiodących na polskim rynku agencji doradczych w dziedzinie nieruchomości komercyjnych. 

 

Polska edycja konkursu CIJ Awards organizowana jest od 2002 r. Nagrody przyznawane są w wielu kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości. Nagradzane są nie tylko firmy i  inwestycje, ale także zespoły, projekty, nowatorskie koncepcje i rozwiązania w branży. Zwycięzców konkursu wybiera grono niezależnych ekspertów, działających w różnych obszarach sektora nieruchomości w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. 

 

Na Gali CIJ Awards spotyka się duża grupa firm wiodących na rynku nieruchomości. Konkurs CIJ Awards organizowany jest także w ośmiu innych krajach, m.in. w Czechach, Rumunii, Serbii, Grecji, na Węgrzech oraz w USA.

 

Tagi: Walter Herz
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra