Ericsson zajmie budynek E

DOT Office w Krakowie
DOT Office w Krakowie
Ericsson otwiera swoje kolejne biuro. Firma wynajęła 8000 mkw. w DOT Office w Krakowie.

Już w czerwcu br. Ericsson przeniesie się do swojej nowej siedziby. Firma zajmie cały budynek E. W krakowskiej inwestycji Grupy Buma jaką jest  światowy lider w obszarze rozwiązań ICT będzie wynajmował 8000 mkw. powierzchni. DOT Office znajduje się przy ul. Czerwone Maki w Krakowie. Obiekt zaprojektowany jest przez biuro Medusa Group. W procesie poszukiwania odpowiedniej lokalizacji i podczas określania warunków umowy firmę Ericsson wspierali eksperci JLL.


Decyzja tak znanej globalnej marki jak Ericsson o uruchomieniu swojego biura w DOT Office to znakomita wiadomość. W ten sposób Ericsson dołączy do innego giganta – firmy Shell – który wprowadził się już do swojej nowej siedziby. Jestem przekonany, że pracownicy Ericsson będą zadowoleni zarówno z nowoczesnych powierzchni biurowych, jak i dostępu do szeregu opcji transportu oraz udogodnień w ramach samego kompleksu – komentuje Konrad Dziewoński, Prezes Zarządu Grupy Buma.


Ericsson jest jednym z największych na świecie dostawców technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych. Firma zatrudnia obecnie 111 000 pracowników w 180 krajach.


Po zakupie polskich spółek z siedzibami w Łodzi i Krakowie, Ericsson, jako wiodąca firma teleinformatyczna w Polsce, postanowił zapewnić swoim pracownikom najwyższej jakości warunki pracy, które odpowiadają światowym standardom. Wierzę, że znakomite środowisko pracy w budynkach, w których wynajęliśmy powierzchnię, będzie odzwierciedleniem globalnej marki i kultury naszej organizacji – powiedziała Monika Dobrogosz, REFM Manager CUCE excl. HU, reprezentująca firmę Ericsson.


DOT Office znajduje się przy ul. Czerwone Maki w Krakowie. Obiekt zaprojektowany jest przez biuro Medusa Group.

 


3.0
Tagi: Grupa Buma
Napisz pierwszy komentarz