Spectra Development logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

GTC wspiera szpitale dziecięce

GTC otrzymała oficjalny tytuł “Przyjaciela Szpitali Dziecięcych w Warszawie”. Spółka podczas tegorocznej gali CEE Retail Real Estate Awards przekazała darowiznę na rzecz fundacji Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie.

Doroczna gala Europa Property CEE Retail Real Estate Awards odbyła się już po raz dziewiąty. W jej trakcie spółka GTC  przekazała fundacji Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie 40 tys. zł. Darowizna zostanie przeznaczona na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego. Fundacja planuje obecnie zakupić endoskop i wideostroboskop do leczenia laryngologicznego dzieci ze Szpitala Pediatrycznego WUM.


W GTC zwracamy szczególną uwagę, by być wrażliwym członkiem społeczeństwa i czujemy ogromną odpowiedzialność, by dzielić się dobrem z potrzebującymi, szczególnie gdy sprawa dotyczy dzieci. Staramy się wykorzystać każdą okazję, aby wspierać takie organizacje jak fundacja Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie i planujemy kontynuować nasze działania w tym zakresie także w przyszłości – mówi Jacek Wachowicz, dyrektor ds. sprzedaży i najmu w GTC.


Fundacja Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie powstała w 1993 r. dzięki wsparciu USAID. Jest ona jedną z pierwszych organizacji pozarządowych w Polsce. Jej misją jest zapewnienie dzieciom najlepszej opieki medycznej, a co za tym idzie wsparcie szpitali dziecięcych w Warszawie poprzez zakupy sprzętu medycznego i remonty oddziałów.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra