Assa Abloy

GTC wspiera szpitale dziecięce

GTC otrzymała oficjalny tytuł “Przyjaciela Szpitali Dziecięcych w Warszawie”. Spółka podczas tegorocznej gali CEE Retail Real Estate Awards przekazała darowiznę na rzecz fundacji Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie.

Doroczna gala Europa Property CEE Retail Real Estate Awards odbyła się już po raz dziewiąty. W jej trakcie spółka GTC  przekazała fundacji Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie 40 tys. zł. Darowizna zostanie przeznaczona na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego. Fundacja planuje obecnie zakupić endoskop i wideostroboskop do leczenia laryngologicznego dzieci ze Szpitala Pediatrycznego WUM.


W GTC zwracamy szczególną uwagę, by być wrażliwym członkiem społeczeństwa i czujemy ogromną odpowiedzialność, by dzielić się dobrem z potrzebującymi, szczególnie gdy sprawa dotyczy dzieci. Staramy się wykorzystać każdą okazję, aby wspierać takie organizacje jak fundacja Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie i planujemy kontynuować nasze działania w tym zakresie także w przyszłości – mówi Jacek Wachowicz, dyrektor ds. sprzedaży i najmu w GTC.


Fundacja Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie powstała w 1993 r. dzięki wsparciu USAID. Jest ona jedną z pierwszych organizacji pozarządowych w Polsce. Jej misją jest zapewnienie dzieciom najlepszej opieki medycznej, a co za tym idzie wsparcie szpitali dziecięcych w Warszawie poprzez zakupy sprzętu medycznego i remonty oddziałów.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz