Macmillan Polska na dłużej w Jerozolimskie Business Park

Jerozolimskie Business Park
Jerozolimskie Business Park
Macmillan Polska zdecydował się przedłużyć umowę najmu biura w budynku Jerozolimskie Business Park w Warszawie. Podczas renegocjacji umowy najemcę reprezentował Knight Frank.

W budynku Jerozolimskie Business Park w Warszawie Macmillan Polska wynajmuje biuro o powierzchni ok. 700 mkw. 

 

Macmillan Polska to wydawca podręczników do nauki języka angielskiego. Firma należy do jednej z największych grup wydawniczych na świecie - Springer Nature. Od wielu lat na polskim rynku wydaje podręczniki szkolne, dydaktyczne i metodyczne, dostępne zarówno w księgarniach stacjonarnych, jak i internetowych. Jest także dostawcą rozwiązań cyfrowych dla edukacji oraz najwyższej jakości szkoleń dla nauczycieli.

 

Macmillan Polska jest obecny w Jerozolimskie Business Park od 2013 r. O przedłużeniu umowy zadecydowały m.in. atrakcyjne warunki oferowane w kompleksie po jego niedawnej rewitalizacji. Modernizacji poddano wnętrza budynków, a wokół kompleksu urządzono ogólnodostępną strefę wypoczynku – mówi Justyna Szymczak, negocjator w dziale reprezentacji najemcy w Knight Frank.

 

Jerozolimskie Business Park to kompleks biurowy zarządzany przez Apollo - Rida Poland. Składa się on z czterech kameralnych budynków. Łączna powierzchnia kompleksu wynosi 17 000 mkw. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz