WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoSpectra Development logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Macmillan Polska na dłużej w Jerozolimskie Business Park

Jerozolimskie Business Park
Jerozolimskie Business Park
Macmillan Polska zdecydował się przedłużyć umowę najmu biura w budynku Jerozolimskie Business Park w Warszawie. Podczas renegocjacji umowy najemcę reprezentował Knight Frank.

W budynku Jerozolimskie Business Park w Warszawie Macmillan Polska wynajmuje biuro o powierzchni ok. 700 mkw. 

 

Macmillan Polska to wydawca podręczników do nauki języka angielskiego. Firma należy do jednej z największych grup wydawniczych na świecie - Springer Nature. Od wielu lat na polskim rynku wydaje podręczniki szkolne, dydaktyczne i metodyczne, dostępne zarówno w księgarniach stacjonarnych, jak i internetowych. Jest także dostawcą rozwiązań cyfrowych dla edukacji oraz najwyższej jakości szkoleń dla nauczycieli.

 

Macmillan Polska jest obecny w Jerozolimskie Business Park od 2013 r. O przedłużeniu umowy zadecydowały m.in. atrakcyjne warunki oferowane w kompleksie po jego niedawnej rewitalizacji. Modernizacji poddano wnętrza budynków, a wokół kompleksu urządzono ogólnodostępną strefę wypoczynku – mówi Justyna Szymczak, negocjator w dziale reprezentacji najemcy w Knight Frank.

 

Jerozolimskie Business Park to kompleks biurowy zarządzany przez Apollo - Rida Poland. Składa się on z czterech kameralnych budynków. Łączna powierzchnia kompleksu wynosi 17 000 mkw. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra