Assa Abloy

PFRON zostaje przy ul. Kolejowej

Grupa Kapitałowa PHN i PFRON podpisały umowę dotyczącą wynajmu powierzchni przy ul. Kolejowej 19. Umowa zawarta została na okres 10 lat.

Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. i Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych podpisały umowę dotyczącą wynajmu powierzchni biurowej i magazynowej w budynku znajdującym się przy ul. Kolejowej 19 w Warszawie. 

 

Umowa ta dotyczy nie tylko przedłużenia dotychczasowego najmu, ale również ekspansji. W budynku przy ul. Kolejowej 19 PFRON będzie zajmował łącznie ok. 4300 mkw. powierzchni (dotychczas wynajmował ok. 2500 mkw.), w tym ok. 2000 mkw. powierzchni biurowej oraz ok. 2300 mkw. powierzchni magazynowej. Zarówno powierzchnie obecnie zajmowane, jak i nowe, zostaną wyremontowane i w dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

 

Cieszy nas fakt, że tak ważna instytucja, jaką jest Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, który wspiera aktywność zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych, będzie znajdował się w budynku należącym do Grupy Kapitałowej PHN. Jesteśmy przekonani, że nasza wieloletnia dotychczasowa współpraca z sukcesem będzie kontynuowana. – powiedział Maciej Jankiewicz, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

 

Dzięki porozumieniu z Grupą Kapitałową Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. udało nam się wynegocjować konkurencyjną stawkę. Jest to szczególnie ważne, bo jako państwowa instytucja stanowiąca kluczowy element systemu wsparcia osób niepełnosprawnych w Polsce musimy być wyczuleni na racjonalne gospodarowanie pieniądzem publicznym. Z zadowoleniem przyjmuję, że nowe powierzchnie zostaną dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i naszych pracowników – powiedział Robert Kwiatkowski, prezes Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz