INTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Citi Service Center Poland w Generation Park

Generation Park - wizualizacja
Generation Park - wizualizacja
Nowe biuro Citi Service Center Poland będzie mieściło się w kompleksie Generation Park. Siedziba na Woli będą drugą największą pod względem metrażu lokalizacją Citi Service Center Poland w Warszawie, obok biur na Służewcu.

Citi Service Center Poland wchodzące w skład Grupy Citi podpisało umowę najmu na 13 600 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Generation Park. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma Cushman & Wakefield. Rozbudowa warszawskiego biura wiąże się z rozwojem firmy i wzrostem zatrudnienia. W tym roku firma planuje zatrudnić kolejne 300 osób. 

 

Citi Service Center Poland to ponad 4 tysiące pracowników, świadczących usługi na rzecz klientów z ponad 90 krajów świata, w 29 językach. Oferujemy cały wachlarz usług zarówno finansowych/bankowych, jak i wspierających - od przeciwdziałania praniu pieniędzy, poprzez IT, HR czy usługi inwestycyjne. Dla organizacji takiej jak nasza ludzie są najcenniejszym zasobem. W związku z tym głęboko wierzymy, że stworzenie optymalnych warunków pracy przyczynia się do lepszych wyników biznesowych. Stąd wybór powierzchni biurowej w jednym z najnowocześniejszych budynków na warszawskim rynku – powiedziała Iwona Dudzińska, Dyrektor Zarządzająca Citi Service Center Poland. 


Generation Park to projekt biurowy powstający przy Rondzie Daszyńskiego. Kompleks będzie składał się z trzech budynków X, Y (wieża) i Z. Jego całkowita powierzchnia najmu będzie wynosić 84 000 mkw. Projekt otrzyma certyfikat LEED na poziomie Platinum. Generalnym wykonawcą budynku jest firma Skanska S.A., a autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci. Generation Park to największy projekt biurowy Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej. 

 


2.0
Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
mantra