Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoAluprof S.A. logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowy najemca w G9

Biurowiec G9 w Warszawie
Biurowiec G9 w Warszawie
Nowy duży najemca wprowadzi się do biurowca G9 w Warszawie. W budynku należącym do firmy TRIUVA wynajął on ponad 7200 mkw. powierzchni.

Polski oddział firmy TRIUVA zawarł nową umowę najmu powierzchni biurowej w budynku G9. W obiekcie należącym do portfela TRIUVA najemca wynajął ponad 7200 mkw. W transakcji doradzała firma doradcza Colliers International, a właściciela obiektu obsługiwała Kancelaria BSWW Legal & Tax.

Jesteśmy usatysfakcjonowani faktem, że do końca bieżącego roku do naszego budynku wprowadzi się nowy, prestiżowy najemca. Negocjacje handlowe, chociaż długie, przebiegały w duchu konstruktywnego wypracowywania rozwiązań. Fakt podpisania tak ważnej umowy najmu utwierdza nas w przekonaniu, że podjęte decyzje, dotyczące m. in. modernizacji budynku, zmiany jego nazwy z Victoria na G9, a także działania marketingowe, były słuszne i skutecznie. Od pewnego czasu otrzymujemy jasne i częste sygnały z rynku, potwierdzające zainteresowanie G9 przez potencjalnych najemców — mówi Jacek Brzozowski, dyrektor polskiego oddziału TRIUVA. 

G9 to 12-piętrowy budynek klasy A. Obiekt oferuje ponad 12 500 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Biurowiec ulokowany jest przy ul. Giełdowej 7/9 w Warszawie, a zatem znajduje się on w niewielkiej odległości od Ronda Daszyńskiego i ulicy Kasprzaka - jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy. 

TRIUVA Kapitalverwaltungsgesellschaft mbH zarządza aktywami o wartości blisko 9,9 mld euro. Jest zintegrowaną platformą inwestycyjną z siecią oddziałów w całej Europie. Oferuje ona inwestorom usługi w zakresie strukturyzacji i zarządzania produktami inwestycyjnymi. TRIUVA skupia się przede wszystkim na nieruchomościach komercyjnych z sektora biurowego, handlowego i logistycznego w Europie.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra