Fabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Najemca Białego Domu

Biurowiec White House
Biurowiec White House
Do biurowca White House wprowadzi się firma BlackRock – światowy lider w zarządzaniu aktywami. Budynek ten jest obecnie w trakcie realizacji przez GTC w Budapeszcie, a jego otwarcie jest zaplanowane na I kw. 2018 r.

BlackRock jest globalnym liderem w zarządzaniu inwestycyjnym, zarządzaniu ryzykiem i doradztwie dla klientów instytucjonalnych i detalicznych. Obecnie firma zatrudnia około 13 000 pracowników w ponad 30 krajach. BlackRock podpisał umowę najmu 3500 mkw. powierzchni biurowej w White House. Umowę podpisano z klauzulą umożliwiającą powiększenie biura do 7700 mkw. od kwietnia 2018 r. 

Byliśmy bardzo dokładni wybierając nasze biuro w Budapeszcie, ponieważ chcieliśmy, aby odzwierciedlało ono innowacyjną kulturę naszej firmy. White House zaadresował wszystkie kluczowe dla nas potrzeby, w tym lokalizację, infrastrukturę budynków i udogodnienia, a także zdolność do przystosowania powierzchni do naszego przyszłego wzrostu. Szukaliśmy nie tylko biurowca, ale chcieliśmy także nawiązać długoterminową współpracę na Węgrzech z GTC jako deweloperem i gospodarzem – komentuje Melanie Seymour, Dyrektor Zarządzająca i Prezes BlackRock w Budapeszcie.

BlackRock otworzył nowe centrum innowacji i technologii w Budapeszcie. Wiązało się to z koniecznością pozyskania powierzchni biurowej. Władze GTC na Węgrzech zapewniły firmie tymczasową powierzchnię biurową w Duna Tower.

White House to budynek biurowy klasy A. Obiekt oferuje 21 500 mkw. powierzchni najmu i 299 podziemnych miejsc parkingowych. White House jest budowany według standardu LEED Gold i zostanie oddany w I kw. 2018 roku.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra