Tork

Przeprowadzka ze Śródmieścia na Ochotę

Biurowiec West Station
Biurowiec West Station
Jeden z największych polskich wydawców prasowych wynajął biuro w West Station. Do nowej siedziby wydawnictwo Marquard Media Polska wprowadzi się już za kilka miesięcy.

Wydawnictwo Marquard Media Polska podpisało umowę najmu biura o powierzchni 1830 mkw. w biurowcu West Station zrealizowanym przez HB Reavis na warszawskiej Ochocie. Najemcę podczas transakcji reprezentowała firma Knight Frank. 

Wydawnictwo Marquard Media Polska działa na polskim rynku medialnym od 1992 r. Firma jest obecnie wydawcą m.in. magazynów Harper'sBazaar, Esquire, Cosmopolitan, JOY, HOT Moda, Shape, Playboy i CKM, a także kilkunastu popularnych serwisów internetowych. 

Firma Marquard Media Polska nieprzypadkowo przenosi się z obecnej siedziby w Śródmieściu do West Station. Po wielu latach obecności w ścisłym centrum miasta, zaproponowaliśmy naszemu klientowi alternatywę dla tego miejsca. Zależało nam, aby nowa lokalizacja zachowała wszelkie udogodnienia i znakomitą, rozbudowaną infrastrukturę transportowo-usługową wokół obiektu. Nowa siedziba w West Station ma właśnie to, czego szukaliśmy. Oferuje najwyższy standard i bardzo dogodne możliwości komunikacyjne. Z pobliskiego dworca co pięć minut odjeżdżają pociągi, a West Station oddalony jest tylko o jedną stację od ścisłego centrum miasta. Poza wygodnym dojazdem, na parterze budynku można także zjeść obiad lub napić się kawy – komentuje Artur Sutor, Dyrektor w dziale Reprezentacji Najemcy w Knight Frank. 

West Station to wspólny projekt HB Reavis, PKP S.A. oraz Xcity Investment. Kompleks zlokalizowany jest przy Alejach Jerozolimskich. W jego skład wchodzi nowy budynek dworca kolejowego Warszawa Zachodnia oraz dwa 14-kondygnacyjne biurowce. Budowa drugiego z nich zakończy się w III kw. br. Całość inwestycji zaoferuje wówczas 68 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Projekt posiada certyfikat ekologiczny BREEAM Interim na poziomie Excellent.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra