Assa Abloy

Komplet w Kliwerze

Biurowiec Kliwer
Biurowiec Kliwer
Dzięki nowym transakcjom najmu warszawski biurowiec Kliwer jest już w pełni wynajęty.

Nowe umowy najmu w biurowcu Kliwer dotyczyły niemal 1400 mkw. powierzchni. Za wynajem budynku odpowiada agencja doradcza Imovera (Grupa Vielkopolska). 

Nowym najemcą biurowca została firma EP4 z grupy Energia Polska S.A. Dostawca rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii do budynku przeniósł swoją główna siedzibę w Warszawie. Firma zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą energii elektrycznej z systemów fotowoltaicznych i solarnych. 

Na swoją nową siedzibę całe piętro budynku zajęła także spółka IMAPP. Oferuje ona m.in. oprogramowanie do analizy danych. Jest to polski start-up, który zapewnił sobie finansowanie na projekt Golem (ma on być „globalnym superkomputerem", który zrewolucjonizuje rynek chmur obliczeniowych).

Wśród nowych najemców znalazła się także działająca w branży usług ubezpieczeniowych firma MAK Ubezpieczenia. Specjalizuje się ona w obsłudze klientów biznesowych, a w szczególności w segmencie masowych ubezpieczeń komunikacyjnych dla importerów pojazdów, firm leasingowych i dealerów samochodowych. 

Do grona nowych najemców dołączyła też jeszcze jedna firma z branży ubezpieczeniowej - SUPERPOLISA.pl z grupy MAK. Jest to platforma internetowa oraz sieć placówek, które umożliwiają porównywanie oraz sprzedaż produktów ubezpieczeniowych klientom detalicznym. W budynku Kliwer otworzone zostało call center, które wspomaga tę sprzedaż. 

Również mniejsze firmy zdecydowały się na umieszczenie swoich biur w budynku Kliwer. Jedną z nich jest TGV Online, czyli międzynarodowa agencja wyspecjalizowana w marketingu treści. Agencja ta dysponuje autorską technologią do pomiaru efektywności w content marketingu. Do najemców biurowca Kliwer dołączyły też zajmujące się inwestowaniem w źródła energii odnawialnej firmy z grupy GESTAMP.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz