Assa Abloy

GAMETA dołącza do najemców biurowca Helion

Biurowiec Helion w Warszawie
Biurowiec Helion w Warszawie
Do biurowca Helion w Warszawie wprowadzi się klinka GAMETA, figurująca jako spółka o nazwie: Centrum Zdrowia Warszawa.

Zgodnie z terminarzem, już jesienią br. powinno nastąpić otwarcie kliniki w biurowcu Helion. Będzie się ona znajdować na parterze budynku, gdzie zajmie ponad 500 mkw. powierzchni. Obecnie prowadzone są prace adaptacyjne dla tego najemcy. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, fundusz DEKA Immobilien GmbH, reprezentował Knight Frank, zaś najemcy doradzała zaś firma Maxon Nieruchomości

GAMETA (Centrum Zdrowia Warszawa) to jeden z najstarszych, niepublicznych ośrodków leczenia niepłodności w Polsce. Klinika powstała w 1995 r. jej placówki mieszczą się w: Gdyni, Kielcach i Rzgowie koło Łodzi. W tym roku zostanie otwarta kolejna z nich, która będzie się mieścić właśnie w budynku Helion. 

Klinika GAMETA dołączy już wkrótce do grona najemców budynku Helion. Podpisując długoterminową umowę najmu, jej Właściciele mocno postawili na ową lokalizację. Istotnym jest fakt, że do budynku dostarczone zostaną nowe usługi i będą to właśnie usługi specjalistyczne - medyczne. Jestem przekonany, że Helion znakomicie sprawdzi się jako warszawski oddział kliniki. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne, „młode” osiedla mieszkaniowe, a ponadto Helion dysponuje licznymi miejscami postojowymi, co jest jego niewątpliwym atutem i może mieć duże znaczenie również dla klientów nowo otwieranej kliniki GAMETA – komentuje Jakub Denus, Negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w Knight Frank. 

Helion to kameralny budynek biurowy znajdujący się na warszawskim Mokotowie. Całkowita powierzchnia najmu obiektu wynosi prawie 9000 mkw. i jest rozlokowana na sześciu kondygnacjach naziemnych. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz