Vastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoCity Space logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Co słychać na budowie Retro Office House?

Plac budowy biurowca Retro Office House
Biurowiec Retro Office House wchodzi w kolejny etap budowy. Zakończono już wykopy i stan „O”, a w czerwcu zostanie ukończona konstrukcja nadziemna.

Realizacja biurowca Retro Office House przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem. Wrocławska inwestycja LC Corp SA  wystartowała już z kolejnymi pracami nadziemnymi. W czerwcu ukończona zostanie konstrukcja nadziemna, a nieco wcześniej, tj. na przełomie maja i czerwca nastąpi montaż elewacji. Obecnie trwają prace instalacyjne.

Za nami już wykopy w wyniku których wywieźliśmy 21.000 m3 ziemi, ukończyliśmy kondygnację podziemną z palisadą i grodzicami. W najbliższych kilku tygodniach zakończymy również żelbetową konstrukcję naziemną, w którą wbudowaliśmy do tej pory 15.000 m3 betonu i 1.700 ton stali. To ważny punkt milowy projektu ponieważ stawialiśmy budynek ściana w ścianę z teatrem Capitol. Obecnie koncentrujemy się na elewacji której przykładowy fragment został już zamontowany od ul. Bogusławskiego oraz na instalacjach – mówi Witold Stańczak, Kierownik Projektu, LC Corp SA. 

Retro Office House to 6 kondygnacyjny budynek klasy A, który dostarczy niemal 21 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz zlokalizowanej na parterze powierzchni handlowo-usługowej. Obiekt zlokalizowany jest w centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Piłsudskiego i Komandorskiej. Planowane oddanie budynku do użytku to II kw. 2018 roku. Generalnym wykonawcą biurowca Retro Office House jest firma budowlana Budimex, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kuryłowicz&Associates

 


0.0
Tagi: LC Corp RETRO
Napisz pierwszy komentarz
mantra