Proton Office

Nowy najemca najwyższego obiektu w Katowicach

Biurowiec ALTUS (fot. Power Holding)
Biurowiec ALTUS (fot. Power Holding)
Katowicki biurowiec ALTUS ma nowego najemcę. Swoje biuro w obiekcie przy ul. Uniwersyteckiej otworzy Grupa Finansowa Power Holding sp. z o.o.

Do grona najemców biurowca ALTUS dołączyła Grupa Finansowa Power Holding sp. z o.o. Firma swoje biuro otworzy na 6. piętrze tego najwyższego obiektu w Katowicach. 

Grupa Finansowa Power Holding swoje oddziały posiada m.in. w Krakowie czy Warszawie. Oficjalną działalność w Katowicach firma rozpocznie od 1 czerwca 2017 r. Otwierając nasz oddział w Katowicach odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Wybór miejsca nie jest przypadkowy, bo ALTUS jest jednym z najbardziej charakterystycznych obiektów w mieście, a Katowice coraz mocniej rozwijającym się rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i biurowych - mówi Mateusz Pawełek, dyrektor Operacyjny w Power Holding sp. z o.o.

Power Holding świadczy usługi w zakresie finansowania, ubezpieczeń, szkoleń, pośrednictwa w branży nieruchomości i motoryzacyjnej, a także doradztwa biznesowego. Do grupy Power Holding należą takie marki, jak Power Invest, Power Finances, Power Insurance, Power Leasing, Power Broker Cars, Power Academy oraz Power Consulting. 

Biurowiec ALTUS to najwyższy budynek w Katowicach. Ten 30-kondygnacyjny biurowiec zlokalizowany jest przy ul. Uniwersyteckiej 13. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 63 000 mkw. 

 


0.0
Tagi: Katowice
Napisz pierwszy komentarz