HAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Bike Day w biurowcu

Bike Day w Poleczki Business Park
Dwa razy w roku na terenie Poleczki Business Park firma UBM organizuje Bike Day. Ten przeznaczony dla rowerzystów event rozpoczął sezon rowerowy.

„Dzień rowerowy” tradycyjnie rozpoczął sezon rowerowy 25 maja br. Serwis sprzętu oraz różne atrakcje (np. konkurencje na trenażerze indywidualne i grupowe) pracownikom Poleczki Business Park zapewniła firma Bike2Box. Kolejny event planowany jest przez UBM oraz Bike2Box na zakończenie sezonu.

Tegoroczna edycja imprezy różniła się od pozostałych, ponieważ firma UBM nawiązała współpracę z Fundacją SYNAPSIS (misją fundacji jest niesienie profesjonalnej pomocy dzieciom i dorosłym osobom z autyzmem). Podczas wydarzenia fundacja rozstawiła na terenie biznes parku sensoryczną instalację CUBE, czyli multimedialną wyprawę w świat osób z autyzmem. Osoby zwiedzające CUBE, mogły dowiedzieć się w jaki sposób ludzie z autyzmem odbierają otaczającą nas rzeczywistość. 

Gdy zapraszaliśmy Fundację SYNAPSIS na dzień rowerowy, zależało nam na tym, by pracownicy Poleczki Business Park, a jest ich już prawie 4000 osób, zapoznali się z tematyką autyzmu, oraz mogli mieć realny wpływ na poprawę życia osób zmagających się z tym zaburzeniem – mówi Peter Obernhuber, Członek Zarządu Poleczki Business Park. Zdecydowaliśmy się przekazać na rzecz fundacji za każdy przejechany przez pracowników firm zlokalizowanych w naszym parku kilometr na specjalnie do tego przygotowanym trenażerze. Uczestnikom udało się wykręcić wiele kilometrów, dzięki czemu na konto fundacji przekazaliśmy 5000 zł – dodaje Obernhuber.

Jesteśmy wdzięczni naszym Przyjaciołom z UBM za możliwość udziału w Bike Day. To kolejna inicjatywa po akcji „Na niebiesko dla autyzmu”, którą mamy przyjemność wspólnie realizować. Dzięki wsparciu finansowemu będziemy mogli zrealizować ok. 100 godzin specjalistycznej terapii grupowej dla naszych podopiecznych. Miło jest zmieniać świat na lepsze mając u boku takich Przyjaciół – mówi Łukasz Kościuczuk, koordynator kampanii społecznych Fundacji SYNAPSIS.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra