Interbiuro - duży

Kredyt na biurowiec

Biurowiec Sagittarius Business House
Biurowiec Sagittarius Business House
Echo Investment pozyskało kredyt na biurowiec Sagittarius Business House we Wrocławiu.

Spółka Echo Investment zawarła z bankiem PKO BP umowę dotyczącą kredytu inwestycyjnego w wysokości ok. 32 mln EUR oraz kredytu na finansowanie VAT (6 mln PLN). Środki te zostaną przeznaczone na realizację projektu biurowego Sagittarius Business House we Wrocławiu.

Bardzo się cieszymy z sfinansowania kolejnego projektu deweloperskiego z Bankiem PKO BP S.A., który zaproponował elastyczną strukturę i atrakcyjny poziom kosztowy kredytu. To kolejny element współpracy, łączący Bank i Grupę Echo Investment. Biorąc pod uwagę potencjał finansującego, jak i plany Echo związane z kolejnymi projektami deweloperskimi na pewno w najbliższej przyszłości spotkamy się ponownie przy „stole negocjacyjnym” – mówi Grzegorz Iwański, dyrektor Działu Finansowania Echo Investment.

Biurowiec Sagittarius Business House oferuje 24 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Obiekt znajduje się we Wrocławiu przy skrzyżowaniu ulic Borowskiej i Suchej (na przeciwko biurowca Aquarius Business House również zrealizowanego przez Echo Investment). Budynek będzie certyfikowany w ramach systemu BREEAM i wyposażony m.in. w kontrolę dostępu, szybkie windy, energooszczędny system HVAC, regulację temperatury, podwieszane sufity, podniesione podłogi, przyjazne oświetlenie. Obiekt będzie gotowy do użytkowania pod koniec 2017 r.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz