INTERBIURO logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoArchicom logoTorus logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

PAŻP z nową siedzibą

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Nową siedzibę Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej zaprojektuje biuro architektoniczne DEDECO.

Już w maju DEDECO zwyciężyło w konkursie na opracowanie projektu nowej siedziby Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (PAŻP). Z kolei, 30 czerwca została podpisana umowa na wykonanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych.

Nowa siedziba PAŻP powstanie w podwarszawskich Regułach na terenie o powierzchni 168 075 mkw. Będzie to kompleks budynków, których łączna powierzchnia wyniesie ponad 65 000 mkw. W skład siedziby Agencji wejdą: biurowiec siedziby głównej, centrum operacyjne służb ruchu lotniczego, budynek rekreacyjno-socjalny, parkingi i budynki techniczne. Projekt budowlany i projekty wykonawcze zostaną przygotowane przez DEDECO w ciągu 12 miesięcy we współpracy z pracownikami PAŻP. Architekci będą odpowiedzialni za uzyskanie do 31 grudnia 2018 r. decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji projektu.

Projekt kampusu DEDECO zakłada przygotowanie obiektów, które zapewnią optymalne warunki do pracy kontrolerów ruchu lotniczego i innych pracowników Agencji. Wyzwaniem dla architektów było zaprojektowanie specjalistycznych budynków, w których znajdują się zaawansowane technologicznie urządzenia i systemy do kontroli ruchu lotniczego.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra