Forbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Go4Wake – zabawa w szczytnym celu

Co może łączyć branżę nieruchomości komercyjnych i wakeboard? Odpowiedź jest jedna: Go4Wake, czyli Amatorska Liga Rynku Nieruchomości Komercyjnych! Przedstawiciele firm z branży nieruchomości komercyjnych mogą spróbować swoich sił w wyjątkowym sporcie wodnym.

Wakeboard to dyscyplina, która czerpie z surfingu, snowboardu i nart wodnych. W czerwcu odbyło się pierwsze szkolenie, w którym udział wzięli reprezentanci sektora nieruchomości komercyjnych. Uczestnicy przed wejściem na wyciąg zostali wyposażeni w specjalny sprzęt: deskę wakebordową, kask, kapok i piankę. Zawodnicy kierowani po trasie wyciągu pokonywali różne przeszkody przygotowane w Wakepark Łomianki m.in.  cicker i barierki do nauki olli. 

Kolejne zajęcia instruktażowe będą mieć miejsce 22 lipca w Wakepark Łomianki. Zdobyte podczas szkoleń umiejętności będą oceniane w trakcie zawodów, które odbędą się 2 września. Punkty przyznawane poszczególnym zawodnikom trzyosobowych drużyn wpłyną na klasyfikację ogólną oraz pozwolą wyróżnić najlepsze przejazdy w kategorii kobiet i mężczyzn. Ocenie podlegać będzie trudność przejazdu i styl oraz triki z wykorzystaniem ramp.

Istnieje jeszcze możliwość zapisów. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.go4wake.pl. Na zawodników, którzy przyjadą z dziećmi, będą czekały trampoliny, mini rampy oraz strefy relaksu. Wydarzenie łączy w sobie sportowy charakter, rodzinną atmosferę i szczytny cel. Środki zebrane z rejestracji drużyn zostaną przeznaczone na remont Przedszkola Terapeutycznego Fundacji SYNAPSIS przy ul. Siemieńskiego 21.

Organizatorem wydarzenia jest Go4Energy, a patronami medialnymi są e-biurowce.pl, Real Estate Manager, WakeMag.pl. Partnerzy wydarzenia to: OSWBZ, Wakepark Łomianki, BykBar, Dietmap. 

Więcej informacji: Szykujcie się na wielkie sportowe emocje – rusza IV edycja Go4Wake

 


0.0
Tagi: Go4Wake
Napisz pierwszy komentarz
mantra