Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoKontor logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Cresa otwiera biuro w Polsce

Piotr Kaszyński (partner zarządzający Cresa Polska) i Jim Underhill (dyrektor generalny firmy Cresa)
Piotr Kaszyński (partner zarządzający Cresa Polska) i Jim Underhill (dyrektor generalny firmy Cresa)
Jesienią biuro w Polsce otworzy Cresa. Jest to firma doradcza na rynku nieruchomości, która świadczy usługi wyłącznie na rzecz najemców.

Cresa Polska dołącza do międzynarodowej platformy firmy obecnej na ponad 73 rynkach i dysponującej 50 biurami w Ameryce Północnej. Biurem firmy Cresa w Polsce będzie zarządzał Piotr Kaszyński, który posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości. Wcześniej Piotr Kaszyński był związany z firmą Cushman & Wakefield. 

Decyzja o otwarciu biura to wynik rosnącego zapotrzebowania na obiektywne i wiarygodne usługi w zakresie reprezentacji najemców komercyjnych. Nasze wyjątkowe relacje z najemcami pozwalają nam na dostarczanie usług na zasadach pełnej niezależności, z dbałością wyłącznie o interes naszych klientów. Polska jako największa gospodarka w Europie Środkowo-Wschodniej oraz ósmy najlepiej rozwinięty rynek w Unii Europejskiej jest ważnym rynkiem dla firm ze względów strategicznych. Bardzo się cieszymy, że dyrektorem naszego biura w Polsce został Piotr Kaszyński. Piotr ma bogate doświadczenie zawodowe i wyjątkowe relacje z klientami. Będziemy nadal rozbudowywać naszą firmę zatrudniając najlepszych specjalistów – powiedział Jim Underhill, dyrektor generalny firmy Cresa.

Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi wyłącznie w zakresie reprezentacji najemcy. Oferuje ona usługi reprezentacji najemcy na zasadzie wyłączności, bez pośrednictwa na rzecz wynajmujących i deweloperów. W ostatnich trzech latach ta amerykańska firma rozszerzyła swoją działalność na Wielką Brytanię, Francję, Niemcy, Holandię, Belgię, Węgry, Hongkong, Indie oraz Australię. 

Na wszystkich rynkach międzynarodowych zauważalny jest brak firm specjalizujących się wyłącznie w reprezentowaniu najemców. Firmy coraz częściej poszukują na rynku nieruchomości partnera, który na pierwszym miejscu stawiałby interes najemcy i nie byłby związany z wynajmującym. Jest to doskonała okazja, by zaoferować klientom w Polsce i całym regionie bezstronne, kompleksowe usługi bez ryzyka pojawienia się jakiegokolwiek konfliktu interesów. Cresa obecnie aktywnie poszukuje utalentowanych kandydatów do pracy w polskim biurze, które zostanie otwarte w trzecim kwartale bieżącego roku – powiedział Piotr Kaszyński, partner zarządzający Cresa Polska.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra