FYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Elegancko i estetycznie

Hol główny w budynku Saski Crescent w Warszawie (fot. www.yassenhristov.com)
Hol wejściowy to jeden z ważniejszych elementów każdego biurowca, ponieważ buduje pierwsze wrażenie wchodzących do budynku osób. Miejsce to często zaprasza swoją elegancją i estetyką. Tak jest np. w części recepcyjnej obiektu Saski Crescent.

Prace aranżacyjne holu głównego w budynku Saski Crescent w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 wykonała firma Interbiuro. Dzięki tym pracom gości i pracowników biurowca wita estetyczna recepcja, która dzięki kolorystyce, materiałom i wyposażeniu jest również bardzo elegancką przestrzenią. 

Projekt swym zakresem obejmował nową część recepcyjną z dużą ladą wykonaną z Corianu i polerowanego MDF-u, jak również panele akustyczne o hexagonalnym kształcie. Panele te pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale również akustyczną. Modernizacji uległa także strefa klienta, gdzie wymieniona została podłoga z paneli drewnianych na nową wykładzinę Interface. Na ścianach pojawiły się elementy tapicerowane, a całości charakteru dodają włoskie lampy w kształcie plastrów miodu. W części wysokiej wymienione zostało oświetlenie główne na ledowe, a sufity zostały pomalowane w kolorze czarnym. Głównym elementem przestrzennym jest oświetlenie liniowe podwieszone w sposób tworzący falę płynącą przez całą długość lobby. 

Prace związane z modernizacją holu głównego w budynku Saski Crescent prowadzone były głównie w trybie weekendowym tak, aby nie spowodować żadnych utrudnień w normalnym funkcjonowaniu biurowca.

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
mantra