Nowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoArchicom logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoBusiness House logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wybrali Atrium Garden

Biurowiec Atrium Garden
Biurowiec Atrium Garden
Do budynku Atrium Garden przy Alei Jana Pawła II w Warszawie wprowadziła się kolejna firma. Nowym najemcą jest Weco Travel.

Weco Travel specjalizuje się w zarządzaniu podróżami służbowymi. Na swoją nową siedzibę firma wybrała budynek Atrium Garden, w którym wynajęła prawie 1000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 7 piętrze biurowca. W negocjacjach umowy najmu właściciela budynku – fundusz DEKA reprezentowali eksperci JLL.

O wyborze kompleksu Atrium Garden na siedzibę naszej spółki zdecydowała bardzo dogodna lokalizacja, zarówno z racji jej sąsiedztwa z głównym centrum biznesowym Warszawy, jak i bliskości od stacji metra. Istotne były także elastyczność aranżacji i wysoki standard wykończenia powierzchni – mówi Michał Żurek, dyrektor finansowy i członek zarządu Weco Travel.

Atrium Garden to nowoczesny biurowiec znajdujący się przy Alei Jana Pawła II w Warszawie. Ten 15-kondygnacyjny obiekt oferuje około 19 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Powierzchnia typowego piętra w podium wynosi około 1800 mkw., natomiast w wieży około 700 mkw. Do dyspozycji pracowników i klientów przeznaczonych jest 220 miejsc parkingowych znajdujących się na kondygnacjach podziemnych. Od 2009 r. właścicielem budynku jest Deka. W procesie wynajmu powierzchni w budynku wspiera go firma JLL.

Atrium Garden cieszy się dużym zainteresowaniem najemców m.in. ze względu na położenie w samym sercu Warszawy, tuż przy Rondzie ONZ. Atrakcyjność lokalizacji zwiększa dodatkowo doskonała ekspozycja budynku oraz bardzo dobry dostęp do środków transportu miejskiego: stacji metra, licznych linii tramwajowych i autobusowych – mówi Anna Kaźmierska, starszy konsultant w dziale wynajmu powierzchni biurowych, JLL.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra