EQ2

Czwarte piętro należy do Lingaro

Biurowiec Graffit
Biurowiec Graffit
Budynek Graffit, realizowany w pobliżu warszawskiej stacji metra Wilanowska, pozyskał nowego najemcę – firmę Lingaro.

W biurowcu Graffit ponad 2800 mkw. powierzchni wynajęła firma Lingaro, która tym samym zajęła całe czwarte piętro budynku na pięć lat. W procesie negocjacji Lingaro reprezentowała firma doradcza CBRE

Lingaro to globalny partner technologii dla liderów branży wymienianych w indeksie „Fortune 500”. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania w obszarze Business Intelligence, Data Analytics, Big Data oraz Internet of Things. 

Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, stąd pojawiła się potrzeba znalezienia większego i bardziej reprezentatywnego biura, które nie tylko pomieści ponad 350 obecnych pracowników, ale również da nam perspektywę dalszego wzrostu. Poszukiwania odpowiedniego miejsca trwały długo. Budynek Graffit spełnił wszystkie nasze oczekiwania zarówno w zakresie lokalizacji, jak i nowoczesnego designu. Nie bez znaczenia był również fakt, że powierzchnia biura pozwoliła nam na to, by wszyscy pracownicy Lingaro mogli pracować w ramach jednej powierzchni biurowej na tym samym piętrze. Jako, że jedną z najważniejszych wartości w naszej firmie jest współpraca, tak zaprojektowane biuro będzie sprzyjało większej integracji pracowników oraz wydzieleniu powierzchni do wspólnej pracy projektowej. Cieszy nas, że nasza nowa siedziba znajdzie się poza strefą największego szczytu komunikacyjnego, przy jednoczesnej bliskości zróżnicowanych środków komunikacji miejskiej. Wszyscy są bardzo podekscytowani na myśl o przeprowadzce, a w firmie uformował się już specjalny zespół, który opracowuje pomysły na wystrój biura. – komentuje Anna Bowtruczuk, Employee Experience Manager w Lingaro.

Biurowiec Graffit realizowany jest przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie. Całość kompleksu zaoferuje najemcom 18 500 mkw., w tym ok. 1900 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. W projekcie przewidziano również 3-poziomowy parking podziemny dla 360 samochodów oraz pełną infrastrukturę dla rowerzystów. Autorem projektu architektonicznego Graffit jest polski oddział pracowni Rolfe Judd z Londynu. Budynek Graffit będzie posiadać certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie co najmniej very good. Generalnym wykonawcą budynku jest WARBUD S.A. Realizacja biurowca Graffit rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku, a oddanie do użytku zaplanowano na pierwszą połowę 2018 r. 

 


3.0
Tagi: Warbud CBRE
Napisz pierwszy komentarz