Spectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoArchicom logoCity Space logoINTER-BUD logoKontor logoBusiness House logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Tork na Narodowym

14 września na Stadionie Narodowym PGE Narodowy w Warszawie odbyło się spotkanie reprezentantów firm i mediów zajmujących się branżą nieruchomości z przedstawicielami firmy Essity.

Spotkanie było poświęcone nowym produktom i rewolucyjnym rozwiązaniom w utrzymaniu czystości obiektów o dużym natężeniu ruchu. Gospodarzami spotkania były Wioletta Broda, Senior Product Manager i Ewelina Bagińska, Key Account Manager.

Wioletta Broda przedstawiła gościom nowoczesne rozwiązanie do wycierania rąk – Tork PeakServe®, system niekończących się ręczników, idealnie sprawdzający się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Marka Tork połączyła ręczniki w roli o wysokiej wydajności z ręcznikami składanymi, które można łatwiej uzupełniać. Nowy produkt łączy wydajność z unikalnym sposobem dozowania ręczników. Tork PeakServe® przeznaczony jest głównie do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Sprawdzi się np. na stadionach, lotniskach, w centrach handlowych, gdzie łazienki są często zatłoczone i brudne, a ich utrzymanie w czystości stanowi duże wyzwanie dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie obiektem. Wioletta Broda podkreśla, że bez względu na to, czy mówimy o zarządzaniu stadionem, salą koncertową czy lotniskiem, umożliwienie gościom jak najszybszego skorzystania z czystej łazienki to klucz do sukcesu biznesowego.

W drugiej części spotkania goście mieli okazję bliżej poznać Tork EasyCube™. O najnowszej aplikacji internetowej, która ułatwia ekipom sprzątającym wykonywanie swoich działań opowiadała Ewelina Bagińska. Gdy personel sprzątający i kierownicy mają dostęp do informacji o aktualnym zapotrzebowaniu, metodyka sprzątania ulega całkowitej zmianie. Praca w dużych obiektach – takich jak stadiony czy lotniska – przestaje być frustrującą zgadywanką, a staje się precyzyjnie określonym zadaniem. – twierdzi Ewelina Bagińska. Tork EasyCube™ to usługa w chmurze, która zbiera dane z poszczególnych urządzeń i przekazuje personelowi sprzątającemu aktualne informacje o stopniu zużycia ręcznika, papieru, mydła czy środka dezynfekującego do rąk. System informuje też o liczbie gości korzystających z danego pomieszczenia. Zamiast sztywnego harmonogramu personel sprzątający korzysta z tabletów informujących, gdzie i co wymaga interwencji. 

Tork PeakServe® i Tork EasyCube™ to najnowsze rozwiązania marki Tork, a także przykład na to, że marka stale monitoruje potrzeby i oczekiwania rynku oraz wychodzi im na przeciw wprowadzając innowacyjne i praktyczne rozwiązania.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra