Kinnarps Polska Sp. z o.o.

ALUPROF podbija Paryż

Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT odbędą się w Paryżu w dniach 6-10 listopada br. Jednym z uczestników tego renomowanego wydarzenia będzie firma ALUPROF S.A.

Odbywające się w Paryżu Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT to największe i jednocześnie najważniejsze wydarzenie na francuskim rynku budowlanym. Odbywają się ono nieprzerwanie od 1959 r., a każda edycja rok rocznie przyciąga ok. 2,5 tys. wystawców oraz 350 tys. odwiedzających z całego świata. Uczestnikiem wydarzenia będzie wiodący europejski dystrybutor systemów aluminiowych dla budownictwa firma ALUPROF S.A., dla której strategicznym celem jest ekspansja sprzedaży systemów okienno-drzwiowych, fasadowych, przeciwpożarowych i roletowych na rynku francuskim. 

W czasie 4 dni targów odwiedzający będą mieli możliwość kompleksowego przeglądu oferty produktowej polskiego dostawcy, jak i zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi rozwiązaniami dobranymi pod kątem rynku francuskiego. Francja to dla Aluprofu jeden z najważniejszych i najbardziej perspektywicznych rynków eksportowych. Szczególnie zależy nam na zaprezentowaniu naszych rozwiązań przeciwpożarowych opracowanych i przebadanych specjalnie pod potrzeby rynku francuskiego. Dokładamy wszelkich starań, aby innowacyjność naszych produktów została dostrzeżona przez jak największą grupę odbiorców europejskich – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager w ALUPROF S.A. 

 


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz
mantra