Inter-bud Fabryczna - duży

Rozdanie prestiżowych nagród w Warszawie

380 zgłoszeń napłynęło do nagród CEEQA Industry Awards – najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie nieruchomości komercyjnych. Krótką listę nominacji poznamy 6 marca 2012.

380 zgłoszeń napłynęło do nagród  CEEQA Industry Awards – najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie nieruchomości komercyjnych. Krótką listę zwycięzców poznamy 6 marca 2012.

21 lutego organizatorzy 9. edycji CEEQA Industry Awards podali do wiadomości liczbę kandydatów zgłoszonych do konkursu, którzy rywalizują o najbardziej prestiżowe nagrody z branży nieruchomości komercyjnych. Konkurs jest organizowany raz do roku we współpracy z Financial Times. Ma on na celu promocję europejskich rynków wschodzących wśród międzynarodowych inwestorów.

Do konkursu CEEQA Industry Awards 2012 napłynęło 380 zgłoszeń z 18 krajów z Europy Południowej i Środkowo-Wschodniej. 23 nagrody zostaną przyznane są  w 5 głównych kategoriach: Nagroda Główna, Projekt Roku, Firma Roku, Agencja Roku i RealGreen (kategoria została utworzona w tym roku i przyznawana będzie za wybitne osiągnięcia w dziedzinie budownictwa zrównoważonego).

Krótką listę nominacji do nagród poznamy 6 marca podczas uroczystej gali, która będzie towarzyszyła otwarciu targów MIPIM 2012 w Cannes. Nagrody we wszystkich kategoriach zostaną rozdane 17 kwietnia podczas uroczystej Gali CEEQA w Hotelu Marriott w Warszawie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
ADAC
mantra