Przedszkole w biurowcu

Kompleks biurowy Adgar Plaza na Mokotowie w Warszawie stanie się jeszcze bardziej przyjazny dla pracujących rodziców. 1 września 2012 roku największa siec niepublicznych przedszkoli w Polsce uruchomi tutaj swoją placówkę.

Firma Adgar Postępu Sp. z o.o. zawarła z przedszkolem Pomarańczowa Ciuchcia umowę najmu lokalu w kompleksie Adgar. Na powierzchni 637 m2 powstanie 7 przestronnych sal z osobnym wejściem, wykończonych w wysokich standardzie, mogących pomieścić 100 dzieci. Dodatkowo obiekt zostanie wyposażony w plac zabaw. Będzie to jedno z pierwszych przedszkoli w  Centrum Biznesowym na Mokotowie.

Cieszymy się, że w kompleksie Adgar będziemy mogli zaoferować wyjątkowe warunki sprzyjające efektywnej pracy także osobom posiadającym małe dzieci. Dzięki temu, że na terenie naszego kompleksu znajdzie się przedszkole, rodzice będą mogli pozostawiać swoje pociechy pod najlepszą opieką tuż obok swojego biura i zaoszczędzić czas na dojazdach – powiedział Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.

Wśród osób, zatrudnionych w mokotowskim w centrum biznesowym, nie brakuje rodziców, wychowujących dzieci. Na terenie kompleksu mają oni do swojej dyspozycji centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club ze spa i kortami do gry w squasha oraz liczne restauracje i kawiarnie. Ponadto w obiekcie znajduje się Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, będące w stanie pomieścić 300 osób.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz