Assa Abloy

Top Pracodawca

TOP Pracodawca w Polsce 2017 przyznana firmie 3M Poland (fot. Grupa PTWP - materialy prasowe)
TOP Pracodawca w Polsce 2017 przyznana firmie 3M Poland (fot. Grupa PTWP - materialy prasowe)
Firma 3M Poland została Top Pracodawcą 2017 r.

Firma 3M Poland otrzymała tytuł TOP Pracodawca w Polsce 2017. Nagroda została przyznana przez Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości SA, wydawcę portali PulsHR.pl oraz Portalsamorzadowy.pl oraz organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Firma 3M Poland została doceniona między innymi za wpływ na rozwój gospodarczy regionu oraz rynku pracy, innowacyjność, relacje między pracownikami oraz współpracę z lokalną społecznością. 

Ideą konkursu Top 10 Pracodawców w Polsce 2017 jest uznanie dokonań i promocja dziesięciu wyróżniających się firm, które mając istotny wpływ na rozwój gospodarczy regionu i odpowiedzialnie pełnią rolę pracodawcy. W składzie kapituły konkursu zasiadają eksperci ze świata biznesu, edukacji i HR-u. 

Zmieniający się dynamicznie rynek pracy jest dla nas inspiracją w realizowaniu strategii budowy marki pracodawcy. Celem naszych działań jest to, aby w atrakcyjny sposób wytłumaczyć potencjalnym kandydatom, dlaczego jesteśmy firmą, z którą warto wiązać swoją przyszłość zawodową. Dlatego to wyróżnienie to kolejne potwierdzenie efektywności prowadzonych działań w tym obszarze i nasz ogromny sukces. Długo pracowaliśmy nad stworzeniem optymalnego modelu polityki zatrudnienia oraz rozwoju pracowników, a oto jego efekty – mówi Gabriela Domagała, Area Talent Acquisition Leader Central East Europe & Middle East Africa, HRBP Business Transformation w 3M Poland. 

 

Dyplom Top Pracodawca w Polsce dla 3M Poland (fot. Grupa PTWP - materialy prasowe)

 

 


4.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz