Assa Abloy

Idealne miejsce dla sztucznej inteligencji

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Booking.com ulokuje swój dział B&R ds. sztucznej inteligencji w Mindspace.

Booking.com specjalizuje się w usługach podróżniczych e-commerce i jest liderem technologii cyfrowej. Firma otwiera centrum badawczo-rozwojowe poświęcone technologiom sztucznej inteligencji. Dzięki globalnej sieci biznesowej Mindspace polskie start-upy oraz małe i średnie firmy, specjalizujące się w handlu elektronicznym, podróżach czy nowych technologiach mogą korzystać z innowacyjnego ekosystemu Booking.com. Booking.com jako lokalizację dla swojego zespołu wybrał przestrzeń coworkingową Mindspace w Tel Awiwie.

Kiedy rozpoczęliśmy poszukiwanie idealnego miejsca dla naszego nowego centrum rozwoju w Tel Awiwie, wyobraziliśmy sobie przyjazne i współpracujące środowisko pracy w samym sercu miasta, a Mindspace był w stanie to zapewnić. W tej nowej, dedykowanej przestrzeni rozwojowo-badawczej planujemy wykorzystać potencjał młodych, dynamicznych talentów w regionie, aby zbadać, w jaki sposób uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja, a także inne nowe i powstające technologie mogą napędzać przyszłe innowacje w zakresie podróżowania. W tym celu niezbędne są odpowiednie warunki, które pobudzają wyobraźnię i inspirują do eksperymentowania i poszukiwania nowych rozwiązań – powiedział Steven Morrison, Senior Product Owner w Booking.com.

Cieszymy się, że możemy budować mosty między krajami, miastami i firmami. Mindspace jest pierwszym globalnym operatorem powierzchni coworkingowych w Polsce, który oferuje członkom swojej lokalnej społeczności możliwość współpracy z innymi innowacyjnymi przedsiębiorstwami ponad granicami, a to dzięki naszej ugruntowanej i rozwiniętej sieci biznesowej. Jesteśmy zaszczyceni zaufaniem, którym obdarzył nas serwis Booking.com. Dołączanie innowacyjnych zespołów projektowych tak wspaniałych firm do Mindspace, umożliwia start-upom należącym do naszej społeczności testowanie swoich rozwiązań, a niekiedy także skalowanie ich produktów czy usług – powiedział Dan Zakai, współzałożyciel i prezes zarządu Mindspace.

 


0.0
Tagi: Mindspace
Napisz pierwszy komentarz