Future Processing logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoKontor logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoDuda Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoTork logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBusiness House logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGTV Lighting logoForbo Flooring Systems Polska logoLC Corp S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoEkodom Deweloper logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Czarna Perła w Szczecinie

Black Pearl
W Szczecinie powstaje nowa inwestycja biurowo-usługowa o nazwie Black Pearl, która zaoferuje najemcom 11 000 mkw. powierzchni.

Inwestorem i właścicielem obiektu Black Pearl jest Idea-Inwest sp. z o.o. Z kolei za komercjalizację powierzchni biurowych i usługowych inwestycji odpowiada firma doradcza Litwiniuk Property s.p. z o.o.

Black Pearl to 9-kondygnacyjny obiekt o łącznej powierzchni 11 000 mkw. Na parterze budynku będzie dostępna powierzchnia usługowa. Pierwsze piętro zostanie przeznaczone na biura, a na pozostałych kondygnacjach powstaną apartamenty mieszkalne. Dwupoziomowy parking podziemny zaoferuje 96 miejsc postojowych. Inwestycja zostanie oddana do użytku w marcu 2018 r. 

Inwestycja powstaje przy al. Niepodległości w Szczecinie. Jest to jedna ze najbardziej znanych, prestiżowych ulic handlowych w Polsce. Black Pearl lokale handlowo-usługowe będą zlokalizowane właśnie od al. Niepodległości, zaś od strony ul. Szczytowej powstanie pasaż usługowo-gastronomiczny.

Kondygnacja pierwszego piętra zostanie przeznaczona na biura z niezależnym wejściem z poziomu parteru, z przestrzenią recepcyjną oraz windą do wyłącznego użytkowania. Powierzchnia biurowa wynosi 1200 mkw. Została ona zaprojektowana w planie otwartym, by zapewnić możliwość podziału i elastycznej aranżacji kondygnacji oraz dopasowanie ilości i wielkości pomieszczeń do potrzeb najemcy. 

Nowoczesna bryła z pierwszą w centrum Szczecina całkowicie szklaną elewacją frontową, komfortowe wykończenie i doskonałe położenie to jedne z kluczowych atutów czyniących z projektu Black Pearl unikatową ofertę skierowaną do firm poszukujących wyjątkowych powierzchni komercyjnych i biurowych. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wysoka jakość materiałów wykończeniowych to gwarancja prestiżu, komfortu i funkcjonalności naszej inwestycji – powiedziała Iwona Zielińska, przedstawiciel firmy Idea- Inwest Sp. z o.o.

 


5.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra