Vinci sprzedany!

Biurowiec Vinci Office Center
Biurowiec Vinci Office Center
Dyskret Polska sfinalizował sprzedaż Vinci Office Center w Krakowie.

Dyskret Polska, reprezentowany przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield, sfinalizował sprzedaż Vinci Office Center w Krakowie. Biurowiec znajduje się przy ul. Opolskiej w Krakowie. Lokalizacja ta pozwala na łatwy i szybki dojazd do krakowskiego lotniska, centrum miasta, a także dworca kolejowego. W sąsiedztwie obiektu znajdują się również ogólnodostępny parking oraz przystanki autobusowe. Vinci Office Center oferuje 20 400 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A wyposażonej w najnowocześniejsze systemy telekomunikacyjne i bezpieczeństwa.

Biurowiec Vinci Office Center powstał w 2010 r, a w 2011 r. otrzymało nagrodę w konkursie „Budowa Roku 2010” organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa (PZITB) przy współpracy Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, w kategorii „Obiekty użyteczności publicznej”.

Dyskret Polska to polskie przedsiębiorstwo wdrażające nowe technologie zintegrowanych systemów zarządzania bezpieczeństwem (SMS). Na rynku systemów bezpieczeństwa działa ono od ponad 25 lat. Firma świadczy usługi jako generalny wykonawca i podwykonawca inwestycji.

Działając w imieniu Dyskret Polska, Marcin Kocerba, Starszy Konsultant, Soren Rodian Olsen, Partner oraz Michał Wachowicz, Konsultant w dziale Rynków Kapitałowych Cushman & Wakefield, byli odpowiedzialni za planowanie, obsługę i sfinalizowanie transakcji.

 


4.0
Napisz pierwszy komentarz