Torus logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoAluprof S.A. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Komplet najemców w biurowcu Equator II

Lobby biurowca Equator II po modernizacji
Warszawski biurowiec Equator II jest już w pełni wynajęty. Do grona najemców obiektu przy Al. Jerozolimskich dołączyła kawiarnia Daft Cafe.

Kawiarnia Daft Cafe zajęła niemal 30 mkw. powierzchni na parterze budynku. Jest to piąty lokal tej sieci w Warszawie. W swojej ofercie posiada kawę, herbatę, koktajle owocowe, świeżo wyciskane soki, a także ciasta i kanapki. Kawiarnia uzupełniła portfolio najemców biurowca, a także stała się częścią odnowionej przestrzeni lobby biurowca, której modernizację niedawno przeprowadził właściciel budynku, firma Karimpol Polska. Autorem projektu nowej strefy wejściowej jest firma JMP Service. Prace modernizacyjne objęły przestrzeń zlokalizowaną na parterze budynku o łącznej powierzchni ok. 220 mkw. (w tym recepcję i hol).

Equator II to 14-kondygnacyjny biurowiec, który oferuje 21 300 mkw. powierzchni biurowej. Na 4 kondygnacjach podziemnych znajduje się parking na ponad 250 aut. Dodatkowe miejsca postojowe zlokalizowane są również na zewnątrz budynku. Do grona kluczowych najemców obiektu należą m.in.: Medicover, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Blue Soft, AON oraz REGUS. Budynek posiada certyfikat BREEAM IN USE na poziomie Very Good. Biurowiec został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APA Wojciechowski.

Equator II został oddany do użytku w 2011 roku i cieszymy się, że jest nadal atrakcyjny w oczach najemców. Warto podkreślić, że większość najemców zdecydowała się przedłużyć umowy najmu, mimo dużej dostępności nowej powierzchni biurowej na rynku, co potwierdza fakt, że nasz budynek ma ponadczasowy design, układ powierzchni i jest świetnie zlokalizowany – mówi Harald Jeschek, Partner Zarządzający Karimpol Polska.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra