Porto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoSpectra Development logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoKontor logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Centrum Badań i Innowacji ALUPROF z akredytacją PCA

Logo Aluprof
Logo Aluprof
Centrum Badań i Innowacji ALUPROF oficjalnie stało się jednostką akredytowaną, otrzymując certyfikat PCA.

Po otrzymaniu certyfikatu PCA Centrum Badań i Innowacji ALUPROF jest pierwszym w Polsce i jednym z nielicznych w Europie akredytowanym laboratorium producenta systemów aluminiowych. W I kw. 2017 roku Centrum Badań i Innowacji wdrożyło system zarządzania zgodny z normą ISO 17025. Następstwem tego działania było złożenie wniosku akredytacyjnego do Polskiego Centrum Akredytacji (PCA). Podczas audytów i oceny końcowej personel laboratorium udowodnił, że instytucja spełnia wszystkie kryteria, normy oraz wymagania PCA.

Certyfikat wydawany przez Polskie Centrum Akredytacji potwierdza wysoki poziom niezależności, bezstronności i kompetencji personelu pracującego w Centrum Badań i Innowacji ALUPROF. – Dokument jest również świadectwem tego, że wyniki uzyskiwane przez laboratorium są miarodajne i niepodważalne – mówi Piotr Ciemała, Kierownik Jakości w Laboratorium ALUPROF. 

Centrum Badań i Innowacji ALUPROF to jednostka przeprowadzająca badania według europejskich (EN) i amerykańskich (ASTM, AAMA) norm badawczych. W jej skład wchodzi m.in. największa w Europie Środkowo-Wschodniej komora badawcza do badań okien, drzwi, fasad i żaluzji zewnętrznych w zakresie badań szczelnościowych. 

 


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz
mantra