Assa Abloy

Coraz mniej miejsca w biurowcu D48

Biurowiec D48
Biurowiec D48
Biurowiec D48 jest już wynajęty w ponad 80 proc. Przyczyniła się do tego ostatnia umowa najmu dotycząca 8300 mkw. powierzchni

Jest to największa nowa umowa najmu powierzchni biurowej podpisana na Służewcu biznesowym od 2015 r. Umowę najmu 8300 mkw. powierzchni biurowej grupa inwestycyjna Penta Investments podpisała z międzynarodową firmą działającą na rynku ochrony zdrowia. Tym samym poziom wynajęcia biurowca D48 przekroczył 80 proc. 
W transakcji doradzała firma Savills

Cieszymy się, że budynek D48 spotkał się z tak dużym zainteresowaniem ze strony najemców, co potwierdza, że zaoferowaliśmy projekt, który odpowiada na wszystkie potrzeby firm poszukujących lokalizacji w największej biznesowej dzielnicy Warszawy, tj.: centralna lokalizacja i łatwy/szybki dostęp do komunikacji miejskiej; duży, naziemny parking dla gości i podziemny parking dla najemców; duże tereny zielone w obrębie działki, jak również szereg rozwiązań proekologicznych zapewniających najwyższą efektywność budynku – skomentował Damian Grzywacz, Country Managing Director Poland, Penta Real Estate. 

Najemca bardzo szczegółowo analizował potencjalne lokalizacje biurowe, aby ostatecznie zdecydować się na budynek D48, największą inwestycje biurową oddaną do użytku w 2017 r. na warszawskim Służewcu. Obiekt ten spełnił oczekiwania naszego klienta i zapewnia mu możliwość ekspansji, której nie można wykluczyć w związku z dynamicznym rozwojem całego rynku profesjonalnych usług dla sektora ochrony zdrowia, jak i samego najemcy. Transakcja ta jest dowodem na to, że Służewiec nadal pozostaje bardzo atrakcyjną lokalizacją biurową, zwłaszcza wobec usprawnień w infrastrukturze transportowej, jakie dokonują się w tym rejonie – mówi Jarosław Pilch, Dyrektor działu powierzchni biurowych, reprezentacja najemcy, Savills.

Najemcami biurowca D48 są również: Smyk (międzynarodowa sieć sklepów dla dzieci), Gemius SA (międzynarodowa firma technologiczna, dostarczająca wiedzę o rynku internetowym oraz świadcząca usługi badawcze, analityczne i doradcze), Intrum Justitia (europejska firma działająca w branży zarządzania należnościami), Legrand Polska (międzynarodowy producent produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym), Grupa Wydawnicza Foksal (skupiająca wydawnictwa W.A.B, Wilga i Buchmann), Warsztat Kulinarny (sieć i koncept kulinarny), Grupa Iglotex (grupa dystrybucyjno-produkcyjna) oraz Fortuna online zakłady bukmacherskie.

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz