Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoKontor logoINTER-BUD logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Obiekt Rondo Wiatraczna już niemal gotowy

Rondo Wiatraczna
Rondo Wiatraczna
Wielofunkcyjny obiekt Rondo Wiatraczna zbliża się już do finału prac budowlanych.

Rondo Wiatraczna to nowoczesny, multifunkcyjny obiekt. Budynek na warszawski rynek dostarczy 470 mieszkań, ponad 11 000 mkw. powierzchni handlowej oraz ok. 1500 mkw. powierzchni biurowej. Zgodnie z założonym harmonogramem pierwsi mieszkańcy już na początku lutego odbiorą klucze do swoich lokali, a pod koniec miesiąca odbędzie się oficjalne otwarcie galerii usługowo-handlowej. 

Obiekt powstał na miejscu zbudowanego w latach 70-tych Universamu Grochów. Budynek swoim stylem podkreśla charakterystyczne elementy lokalizacji. Mieszkańcy Pragi mogą już podziwiać odrestaurowane neony, które niegdyś wisiały na Universamie Grochów. Niebawem na swoje miejsce powróci rzeźba „Panienki”. 

Jesteśmy na ostatniej prostej prac wykończeniowych, a w sprzedaży pozostało jedynie 30 mieszkań. Doskonała lokalizacja oraz interesujący, funkcjonalny projekt architektoniczny bezpośrednio wpłynęły na odbiór rynku i tak duże zainteresowanie. Jesteśmy zadowoleni także z poziomu komercjalizacji powierzchni usługowo-biurowej. Do grona najemców dołączyli dostawcy z różnych branż, dzięki czemu oferta handlowa galerii jest kompleksowa i stanowi uzupełnienie dla okolicznych sklepów i punktów usługowych. Zależało nam na tym, żeby wpisać się w ponadczasowy charakter i tradycję miejsca Universamu Grochów – powiedział Marek Roefler, Prezes spółki Dantex.

W galerii handlowej będzie znajdować się ponad 60 punktów usługowych, wynajętych zarówno przez duże sieciówki, jak i lokalnych dostawców. Głównym operatorem spożywczym w handlowej części inwestycji została firma Społem, która będzie kontynuować działalność rozpoczętą w tym miejscu w latach 70-tych. Był to wtedy jeden z pierwszych w historii Warszawy wielkopowierzchniowych, samoobsługowych sklepów spożywczych. 

 


2.0
Tagi: Dantex
Napisz pierwszy komentarz
mantra