Tork

Prawnicy przeprowadzają się do Equal Business Park

Biurowiec Equal Business Park
Biurowiec Equal Business Park
Kancelaria prawna AXELO wybrała nową lokalizację w Krakowie.

Axelo Ostrowski, Domagalski i Wspólnicy zmieniają lokalizację swojego krakowskiego biura. Kancelaria w kwietniu br. przeprowadzi się do kompleksu Equal Business Park. Najemca zajmie biuro o łącznej powierzchni 132 mkw. zlokalizowane na 2 kondygnacji budynku. W procesie transakcji najmu NAI Estate Fellows reprezentowało AXELO w procesie transakcji najmu powierzchni, zaś właściciela budynku reprezentował Knight Frank.

Kancelaria AXELO specjalizuje się w obsłudze prawnej i prawnopodatkowej przedsiębiorców. Poza Krakowem świadczy swoje usługi także w Warszawie, Rzeszowie (siedziba główna), Mielcu i Nowym Sączu oraz na Ukrainie, we Lwowie. 

Przy wyborze lokalizacji ważnym czynnikiem dla nas był standard budynku jak również lokalizacja oraz dostępność powierzchni. Z uwagi na konieczność zmiany siedziby kancelarii zależało nam na jak najszybszym przeprowadzeniu procesu najmu. Dlatego tym bardziej zadowoleni jesteśmy, że zwróciliśmy się o pomoc przy znalezieniu odpowiedniego biura do agencji. Dzięki współpracy z NAI Estate Fellows cały proces przebiegł szybko i sprawnie – mówi Dariusz Domagalski, Wspólnik, Radca Prawny w AXELO.

Biurowiec Equal Business Park zlokalizowany jest przy ulicy Wielickiej w Krakowie. Budynek składa się z 6 kondygnacji naziemnych oraz garażu podziemnego. Teren wokół budynku został zagospodarowany w sposób, który nawiązuje do tradycyjnej zabudowy miejskiej. Wykształcono zatem reprezentacyjny dziedziniec wejściowy oraz podcienia wokół powierzchni handlowych i usługowych w parterze. Właścicielem budynku jest Cavatina Group. Do grona Najemców budynku należą: Grupa kapitałowa Integer, Regus oraz Antal, Nationale Nederlanden, Vorwerk.

 

Biurowiec Equal Business Park

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra