bcb wrzesień 2020

Lunch jak na Olimpie

Bobrowiecka 8
Bobrowiecka 8
W biurowcu Bobrowiecka 8 zostanie otwarty kolejny lokal sieci restauracji Olimp.

Podpisanie umowy z Grupą Gastromall to dla nas nie tylko pozyskanie kolejnego najemcy, ale także wyjście naprzeciw oczekiwaniom pracowników obecnych najemców i rozszerzenia zaplecza usługowego w budynku. Obecność znanej sieci pozytywnie wpłynie na podwyższenie komfortu codziennej pracy. Niezwykle rozbudowana oferta restauracji OLIMP doskonale wpisuje się w potrzeby pracowników naszych najemców – mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Ponad 400 mkw. powierzchni w budynku biurowym Bobrowiecka 8 wynajęła Grupa Gastromall, właściciel sieci restauracji Olimp. Nowy lokal będzie trzynastym punktem tej marki w Warszawie. Otwarcie lokalu planowane jest z początkiem trzeciego kwartału br. Wszystkie lokale gastronomiczne Grupy Gastromall obecne są w prestiżowych lokalizacjach w największych miastach w Polsce. Obecnie sieć restauracji Olimp liczy 71 punktów. Lokal w biurowcu Bobrowiecka 8 będzie trzynastym pod marką Olimp w Warszawie. Wybór Bobrowieckiej 8 jako kolejnej lokalizacji dla restauracji OLIMP pozwoli dotrzeć do dużej i zróżnicowanej grupy Klientów o wysokich wymaganiach – mówi Paweł Nawrot, Dyrektor ds. Ekspansji, Grupa Gastromall.

Ze względu na duże zainteresowanie powierzchnią pod kantynę w Inwestycji Bobrowiecka 8, wybór jej operatora był czasochłonny. Restauracja Olimp prowadzona jest w koncepcji, która zdominowała konkurencję pod względem jakości, elastyczności i doświadczenia. Natomiast jej operator, firma Gastromall może pochwalić się doskonałymi referencjami od najemców biurowych – mówi Anna Wdowiak, Property Negotiator z CBRE.

Bobrowiecka 8 oferuje niemal 25 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. W biurowcu poza przestrzenią pod lokale gastronomiczne została przewidziana także powierzchnia pod klub fitness oraz inne punkty usługowe, jak klinika medyczna i kawiarnia. Budynek znajduje się na Dolnym Mokotowie, tuż przy wjeździe na trasę Mostu Siekierkowskiego. Inwestycja jest częścią zespołu urbanistycznego - Kompleks Bobrowiecka (w jego skład wchodzą dodatkowo biurowiec Bobrowiecka 6 oraz apartamentowiec Bobrowiecka 10). Wszystkie budynki zaprojektowała pracownia JEMS Architekci. Deweloperem inwestycji jest Spectra Development, natomiast generalnym wykonawcą firma Hochtief Polska. Agencja CBRE jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz