Proton Office

Kolejna firma wybrała ASTORIĘ

ASTORIA Premium Offices
ASTORIA Premium Offices
ASTORIA Premium Offices ma kolejnego najemcę. Pół 5. piętra budynku wynajęła firma Equatex.

Firma Equatex wprowadzi się na 5. piętro biurowca ASTORIA Premium Offices, na którym zajmie ona 1048 mkw. powierzchni. Nowe biuro najemca otworzy w maju. Equatex jest wiodącym dostawcą rozwiązań globalnego planu świadczeń wyrównawczych. Firma obsługuje ponad 200 klientów i ich 1,9 miliona pracowników w wielu branżach – od sektora przemysłowego, usług finansowych, opieki zdrowotnej i farmaceutycznej po energię i IT. Equatex działa w Nowym Jorku, Londynie, Zurichu, Oslo, Frankfurcie i Dusseldorfie, a wkrótce zacznie działalność w Warszawie, mając siedzibę właśnie w budynku ASTORIA. 

Kolejna transakcja najmu w ASTORII dowodzi, że główne atuty biurowca, takie jak atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy i nowoczesne technologie wykorzystane podczas realizacji inwestycji oraz standard wyposażenia obiektu, są dostrzegane i doceniane przez najemców z różnych branż. Cieszymy się, że ASTORIA jest wybierana także przez firmy wchodzące na polski rynek – powiedział Henryk Bilski, Dyrektor Działu Komercjalizacji Projektu ASTORIA Premium Offices.

ASTORIA Premium Offices oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni biurowej i 900 mkw. powierzchni handlowej. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest także podziemny parking. Wnętrze biurowca zostało zaprojektowane w sposób, który umożliwia efektywną aranżację przestrzeni – zarówno w podziale gabinetowym, jak i w układzie typu open space. Generalnym wykonawcą projektu jest STRABAG Sp. z o.o. W procesie pozyskiwania najemców uczestniczy firma doradcza Colliers International, wyłączny agent odpowiedzialny za wynajem biurowca.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz