INTERBIURO logoCity Space logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoPodium Investment logoTorus logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoRIS Kotes logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKwiaty dla biura logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGTV Lighting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Activity Based Workplace w praktyce

Uroczyste otwarcie showroomu firmy HELIKON Meble Biurowe SA
Nowy showroom firmy HELIKON Meble Biurowe SA to miejsce, w którym można zobaczyć jak wygląda przestrzeń zaprojektowana zgodnie z ideą Activity Based Workplace.

W pierwszy dzień wiosny, warszawska firma HELIKON Meble Biurowe SA oficjalnie otworzyła swój nowy showroom. Na ponad 650 mkw. można zobaczyć najnowsze trendy oraz rozwiązania usprawniające funkcjonowanie biura i ludzi w nim pracujących. Wszystko za sprawą idei Activity Based Workplace, według której został zaprojektowany nowy showroom. Miejsca i strefy zostały dopasowane do procesów w nich wykonywanych. Takie rozwiązanie zdecydowanie zwiększa efektywność pracy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do nas, aby przy pysznej kawie zobaczyli jak wygląda i jak funkcjonuje biuro wpisujące się w najaktualniejsze trendy, showroom jest nie tylko ekspozycją, ale przede wszystkim naszym miejscem pracy, naszym biurem, co daje klientom niepowtarzalną szansę zobaczenia i przetestowania biura w praktyce – zaprasza Prezes firmy, Wiesław Chodkowski.

Nowy showroom HELIKON Meble Biurowe SA znajduje się w Warszawie, przy ulicy św. Jacka Odrowąża 15. Jest on czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

 


3.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra