bcb wrzesień 2020

Activity Based Workplace w praktyce

Uroczyste otwarcie showroomu firmy HELIKON Meble Biurowe SA
Nowy showroom firmy HELIKON Meble Biurowe SA to miejsce, w którym można zobaczyć jak wygląda przestrzeń zaprojektowana zgodnie z ideą Activity Based Workplace.

W pierwszy dzień wiosny, warszawska firma HELIKON Meble Biurowe SA oficjalnie otworzyła swój nowy showroom. Na ponad 650 mkw. można zobaczyć najnowsze trendy oraz rozwiązania usprawniające funkcjonowanie biura i ludzi w nim pracujących. Wszystko za sprawą idei Activity Based Workplace, według której został zaprojektowany nowy showroom. Miejsca i strefy zostały dopasowane do procesów w nich wykonywanych. Takie rozwiązanie zdecydowanie zwiększa efektywność pracy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do nas, aby przy pysznej kawie zobaczyli jak wygląda i jak funkcjonuje biuro wpisujące się w najaktualniejsze trendy, showroom jest nie tylko ekspozycją, ale przede wszystkim naszym miejscem pracy, naszym biurem, co daje klientom niepowtarzalną szansę zobaczenia i przetestowania biura w praktyce – zaprasza Prezes firmy, Wiesław Chodkowski.

Nowy showroom HELIKON Meble Biurowe SA znajduje się w Warszawie, przy ulicy św. Jacka Odrowąża 15. Jest on czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

 


2.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz