UNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoRIS Kotes logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

.KTW I z pozwoleniem na użytkowanie

Na terenie inwestycji przy al. Roździeńskiego 1 w Katowicach ostatnie tygodnie upłynęły pod znakiem prac wykończeniowych. W efekcie ich zakończenia budynek .KTW I otrzymał pozwolenie na użytkowanie.
STRABAG, generalny wykonawca budynku .KTW I, zakończył prace wykończeniowe, a obiekt otrzymał pozytywne wyniki kontroli służb państwowych. Jest to kolejny krok milowy w realizacji kompleksu biurowego powstającego w ścisłym centrum Katowic. W związku z otrzymanym pozwoleniem na użytkowanie, w biurowcu odbyły się szkolenia zastępów straży pożarnej. Trzy dni ćwiczeń pozwoliły pracownikom PSP zapoznać się z obiektem i wdrożonym w nim systemem ochrony pożarowej. Testy zakończyły się wynikiem pozytywnym – informuje Wojciech Adam, kierownik budowy z ramienia firmy STRABAG.

Obecnie trwają prace związane z czyszczeniem elewacji, a także ostatnie odbiory z udziałem przedstawicieli generalnego wykonawcy, inwestora, zarządcy inwestycji oraz biura projektowego Medusagroup. Na kilku kondygnacjach trwają już roboty wykończeniowe z myślą o przyjęciu pierwszych najemców. Wielkimi krokami zbliża się data otwarcia .KTW I. Tym bardziej cieszy nas fakt, że dotychczasowe prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Uzyskane pozwolenie na użytkowanie potwierdza, że inwestycja jest realizowana z najwyższą dbałością o szczegóły. Zawdzięczamy to m.in. zaangażowaniu oraz doświadczeniu partnerów, z którymi mamy przyjemność współpracować – komentuje Marian Garczarczyk, dyrektor projektu z ramienia TDJ Estate.

Biurowce .KTW zlokalizowane są obok legendarnego katowickiego „Spodka”. Inwestycja będzie składała się z dwóch obiektów połączonych podziemnym garażem. Większość  powierzchni budynków przeznaczona jest na biura, które zostaną uzupełnione o przestrzeń handlowo-usługową, gdzie znajdą się m.in.: kantyna, oddział banku, firmy sektora finansowego oraz centrum medyczne i kawiarnia.
 
 

0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra