Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoRIS Kotes logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKwiaty dla biura logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGTV Lighting logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Kolejna dekada w Harmony Office Center II

Harmony Office Center II
Harmony Office Center II
Siedziba Banku Millennium do 2030 r. zachowa dotychczasowy adres. W zlokalizowanym przy ul. Żaryna biurowcu Harmony Office Center II wynajął on ponad 7000 mkw.

Bank Millennium w kompleksie Harmony Office Center II zajmuje niemal 7500 mkw. powierzchni. W lokalizacji ten postanowił pozostać na kolejne lata. Właścicielem nieruchomości jest hiszpański fundusz Azora Europa, który w procesie wynajmu reprezentowany był przez firmę doradczą Knight Frank (jest ona odpowiedzialna za zarządzanie trzema budynkami kompleksu biurowego). Bank Millennium reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.

Zarząd Banku podjął strategiczną decyzję o pozostaniu w obecnej siedzibie przy ul. Żaryna na kolejne lata. Zależało nam na komforcie pracowników i synergii biznesu, która wynika z posiadania jednego adresu i bliskości wszystkich jednostek Banku. Oczywiście podczas procesu negocjacji rozważane były różne opcje, jednakże poza oczywistymi względami finansowymi, liczył się również głos naszych pracowników, którzy zdecydowanie wypowiedzieli się za pozostaniem w obecnej lokalizacji, która jest blisko metra oraz parku Pole Mokotowskie. Wokół Centrali Banku nie brakuje również lokali gastronomicznych, ale także podstawowych usług, jak poczta, apteka, czy przychodnia lekarska – mówi Ivo Novo, dyrektor Departamentu Administracji i Infrastruktury Banku Millennium. 

W skład kompleksu biurowego Harmony Office Center II wchodzą budynki B, C i D. Znajdują się one na warszawskim Mokotowie, w jego części graniczącej ze Śródmieściem. Lokalizacja kompleksu umożliwia sprawny dojazd do pozostałych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra