Interbiuro - duży

Kolejna dekada w Harmony Office Center II

Harmony Office Center II
Harmony Office Center II
Siedziba Banku Millennium do 2030 r. zachowa dotychczasowy adres. W zlokalizowanym przy ul. Żaryna biurowcu Harmony Office Center II wynajął on ponad 7000 mkw.

Bank Millennium w kompleksie Harmony Office Center II zajmuje niemal 7500 mkw. powierzchni. W lokalizacji ten postanowił pozostać na kolejne lata. Właścicielem nieruchomości jest hiszpański fundusz Azora Europa, który w procesie wynajmu reprezentowany był przez firmę doradczą Knight Frank (jest ona odpowiedzialna za zarządzanie trzema budynkami kompleksu biurowego). Bank Millennium reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.

Zarząd Banku podjął strategiczną decyzję o pozostaniu w obecnej siedzibie przy ul. Żaryna na kolejne lata. Zależało nam na komforcie pracowników i synergii biznesu, która wynika z posiadania jednego adresu i bliskości wszystkich jednostek Banku. Oczywiście podczas procesu negocjacji rozważane były różne opcje, jednakże poza oczywistymi względami finansowymi, liczył się również głos naszych pracowników, którzy zdecydowanie wypowiedzieli się za pozostaniem w obecnej lokalizacji, która jest blisko metra oraz parku Pole Mokotowskie. Wokół Centrali Banku nie brakuje również lokali gastronomicznych, ale także podstawowych usług, jak poczta, apteka, czy przychodnia lekarska – mówi Ivo Novo, dyrektor Departamentu Administracji i Infrastruktury Banku Millennium. 

W skład kompleksu biurowego Harmony Office Center II wchodzą budynki B, C i D. Znajdują się one na warszawskim Mokotowie, w jego części graniczącej ze Śródmieściem. Lokalizacja kompleksu umożliwia sprawny dojazd do pozostałych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz