Galicyjska Investment Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoRIS Kotes logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Finalistki konkursu Top Woman in Real Estate

|
Wyłoniono finalistki konkursu Top Woman in Real Estate. Celem wydarzenia jest promowanie działań i sukcesów kobiet pracujących w branży nieruchomości.

Podczas uroczystej gali w hotelu InterContinental Warszawa, którą zaplanowano na 11 maja br., specjalistki z sektora otrzymają nagrody za swoje osiągnięcia. Konkurs jest organizowany z inicjatywy liderów rynku i kluczowych organizacji branżowych, takich jak Ladies First, OSWBZ czy WIREP.

Decyzją jury do ścisłego finału zakwalifikowały się 34 kandydatki w 8 kategoriach: Business Management, Innovation, Business Support, Commercial Sales, Residential Sales, Activities for Green Building, Journalism oraz Architecture and Design. 13-osobowe jury pod przewodnictwem Jacka Wachowicza, prezesa zarządu Immobel, w każdej kategorii przyznało 4-6 nominacji do ścisłego finału.

Oprócz zgłoszeń indywidualnych komisja konkursowa wyłoniła 5 firm, które ubiegają się o tytuł Pro-Woman Company of the Year. Dodatkowo finalistki walczą o miano Personality of the Year. W tej kategorii o zwycięstwie przesądzi liczba głosów oddanych przez internautów. Głosowanie za pośrednictwem strony internetowej topwoman.pl/glosowanie potrwa do 3 maja 2018 r.

W gronie najlepszych dziennikarek nieruchomościowych w Polsce znalazła się Justyna Gorczyca z redakcji portalu e-biurowce. Zachęcamy do głosowania.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra